reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny czy Wy po serduszkowaniu też macie podrażnienia? Trochę nawet krewka pociekła, z początku spanikowałam, że coś z dzieckiem nie tak ale potem poczułam, że się obtarłam i to pewnie stąd..
U mnie tylko lekko opuchniete ale to też tylko gdy za mało nawilzacza użyje przed :) a tak to wszystko cacy, tylko kaszlnac później strach hahahah :)
 
reklama
Dziewczyny czy Wy po serduszkowaniu też macie podrażnienia? Trochę nawet krewka pociekła, z początku spanikowałam, że coś z dzieckiem nie tak ale potem poczułam, że się obtarłam i to pewnie stąd..
U nas jest wszystko oki, ale lekarka mnie uprzedzała że może się tak zdarzyć bo teraz wszystko dużo bardziej wrażliwe jest!;)
 
Cześć dziewczyny czy mogę do Was dołączyć? Mam na imie Monika jestem w 19+6 tyg. czytam Was od poczatku ale nie mialam odwagi do Was dołaczyć, mam synka 5lat i 2 aniołki ta ciaża też jest odpoczatku zagrożona ale jestem dobrej mysli że sie uda☺ Pozdrawiam i życzę udanych dziś wizyt.
 
Cześć dziewczyny czy mogę do Was dołączyć? Mam na imie Monika jestem w 19+6 tyg. czytam Was od poczatku ale nie mialam odwagi do Was dołaczyć, mam synka 5lat i 2 aniołki ta ciaża też jest odpoczatku zagrożona ale jestem dobrej mysli że sie uda☺ Pozdrawiam i życzę udanych dziś wizyt.
Rozgość się :)
Musi się udać, dobrze, że masz pozytywne podejście.
 
Dzien dobry
Mika Witaj

Mam takie dziwne pytanie, czy jest jakaś mamusia która do tej pory nie kompletuje wyprawki? :rofl: Ja cały czas czekam na poznanie plci i w ogóle ciągle sie jeszcze boje... W poprzedniej ciazy sie jakos specjalnie nie spieszylam ale wtedy mialam sporo rzeczy po dziewczynkach a teraz to musze kupic wszystko.
Dzis chociaż usiądę i zrobię liste zeby to jakoś rozplanować finansowo bo wydawało mi sie ze jest tyyyyle czasu a teraz jakos czuje ze go jest niewiele :sorry2:

Miłego dnia
 
Cześć dziewczyny czy mogę do Was dołączyć? Mam na imie Monika jestem w 19+6 tyg. czytam Was od poczatku ale nie mialam odwagi do Was dołaczyć, mam synka 5lat i 2 aniołki ta ciaża też jest odpoczatku zagrożona ale jestem dobrej mysli że sie uda[emoji5] Pozdrawiam i życzę udanych dziś wizyt.
Hejo[emoji16] zapraszamy [emoji8] u nas jest fajnie znasz płeć??



Jeezzuuuu Dziewczyny wchodze rano na wage a tam [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] 71 kg !!! A bylo 63 na starcie [emoji33][emoji33][emoji33] 8 kg na plusie. Dobrze ze mam 177 cm.wzrostu to az tak nie widac ale jak mam to powstrzymac?[emoji23][emoji16][emoji16][emoji16] od dzisiaj ograniczam jedzenie. I chyba ze slodyczy zrezugnuje. Maz sie jedynie cieszy ze nie wygladam jak anorektyk[emoji23] mimo ze duzo wpierdzielam bo moj talerz na drugie danie to podstawka od filiżanki ale jak wcześniej nie jadlam prawie nic to boje sie jojo. Od dzis same zdrowe jedzonko jem OBIECUJE[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hejo[emoji16] zapraszamy [emoji8] u nas jest fajnie znasz płeć??



Jeezzuuuu Dziewczyny wchodze rano na wage a tam [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] 71 kg !!! A bylo 63 na starcie [emoji33][emoji33][emoji33] 8 kg na plusie. Dobrze ze mam 177 cm.wzrostu to az tak nie widac ale jak mam to powstrzymac?[emoji23][emoji16][emoji16][emoji16] od dzisiaj ograniczam jedzenie. I chyba ze slodyczy zrezugnuje. Maz sie jedynie cieszy ze nie wygladam jak anorektyk[emoji23] mimo ze duzo wpierdzielam bo moj talerz na drugie danie to podstawka od filiżanki ale jak wcześniej nie jadlam prawie nic to boje sie jojo. Od dzis same zdrowe jedzonko jem OBIECUJE[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Dobra, to wchodze w to z Tobą, bo u mnie już też 8 na plusie- koniec ze słodyczami! Fast foodami! Hahaa, juz kilka dni temu miał być koniec, jak odkrylam te 8kg na plusie :D ale dzisiaj juz naprawde haha [emoji14]

Ja sie zbieram na prenatalne, prosze o mocne kciuki, zeby dzidzia była zdrowa i żeby Poli mie wyrósł pindolek ;)

Witam nową koleżanke! Rozgość się :)
 
@Anet23 batmanem tez nie pogardze:D jest super w smyku ale za 50 zl a ja lubie taniej;) ten kupilam za 20 zl z przesyłka na licytacji. Na aliexpress jest mnostwo ale to wieksze rozmiarki tak od 68. @PatkaPatka nie uzywacie zadnego zelu? Polecam:) podraznien brak
 
Również gratuluje udanej wizyty. Jasiek już jest zajęty i nie chciałam żeby był kolejny w rodzinie chociaż też mi się podoba. W Ignacym się zakochałam :-) Waga się nie przejmuj bo wiadomo że to tylko szacunkowa. Ja natomiast zauważyłam już w domu ze Pani doktor zła datę OM mi wpisała bo 15.03 a ja miałam 01.03 więc pomyłka o 2 tyg i tak myślę czy nie zadzwonić do tej kliniki i nie poprosić o korektę czy sobie darować skoro wszystko i tak wyglądało ok???
Ja bym sobie pewnie darowala ale jak ci to nie daje spokoju zadzwon☺
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki melduje ze czujemy sie dobrze...
Co do przepuszczania w kolejce to jeszcze mi sie to nie zdarzyło nawet w rossmsnie ale ostatnio mialam okazje jechac tramwajem ludzi pelno no i nikt nawet jedna osoba nie ustąpila mi miejsca ba nawet nikt nie wykazal takiej checi.....chociaz i tak nie chcialam usiąść bo raptem trzy przystanki jechalam...
A teraz z innej beczki dzisiaj na oddziale urodzil sie dzidziuś szok szybka akcja o 4.30 obudzily mnie krzyki kobiety a 15 minut później słyszę placz dziecka poprodtu nie do wiary .......
 
Do góry