reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja cala noc spalam na czuja z przerwami. Dzidzius tez spal i ciagle czekalam kiedy będzie kopał. Jakieś schizy mi sie włączyły. Teraz od rana juz kanapke z dzemem zjadłam zeby Maluszka obudzić[emoji23] musze zaraz podniesc tyłek a tak mi się nie chce. Najchętniej to bym lezala do południa.

Ooo obudzilam Jedrusia[emoji7]
 
Witajcie ;) dzis 18+4, jeszcze chwile i bedzie połowa ;) ale to leci. Dostałam wczoraj od teściowej stetoskop do badania tętna malucha, ale niestety nic oprocz jelit nie słyszę :D moze chociaz jak bede bardziej czuc ruchy to bede słyszeć. Ja dzis nam dzien odpoczynku, posprzątam i bede sie zajmować sobą, a jutro wizyta wieczorem. Ale sie uśmiałam z tej ksiazki „ciężarówka przez 9 miesięcy”, jest rewelacyjna :D i jakby odzwierciedla moje przeżycia i objawy tydzien po tygodniu, wiec chyba jestem książkowym przykładem :D miłego dnia i udanych wizyt :)
 
Powodzenia na wizytach:*
@lucalew jasne dzieki, w foteliku nosidelku to pewnie malenstwu tyciemu wygodnie jezdzic a tak to wszedzie naokolo widze gondole no i zima wiec pewnie duzo ubran bedzie wiec fotelik nosidelko tylko do auta, a faktycznie na poczatek niezly ten z wozka zeby dzidzia sobie lezala a pozniej sie zmieni na fotelik starszaka niemowlaka;) ale pozniej bede sie starala jeszcze bardziej ogarnac temat;)
 
Hej, powodzenia na wizytach. :)

Dziewczyby ja sie przeraziłam...
Zważyłam sie rano i mam 8 kg na plusie. Osiem kilo. Osiem kur.....a! Momentalnie poczułam się jak słoń:( musze sie ogarnąć, bo w takim tempie do porodu bede miala na liczniku +20.... Chyba ide na rekord co? ;)
 
Hej, powodzenia na wizytach. :)

Dziewczyby ja sie przeraziłam...
Zważyłam sie rano i mam 8 kg na plusie. Osiem kilo. Osiem kur.....a! Momentalnie poczułam się jak słoń:( musze sie ogarnąć, bo w takim tempie do porodu bede miala na liczniku +20.... Chyba ide na rekord co? ;)
Ja mam 6, gonie Cie[emoji123]
 
reklama
Do góry