reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Powodzenia na wizytach [emoji4]

Ja po probach z hella mag asmag jakimś tam jeszcze zostałam przy slow mag i 0 skurczy [emoji6] ale bez B6 bo mam dużo w prenatalu a nie raz się bierze dużo magnezu i nie chce tej B przedobrzyc bo i tak mam zapasy w organizmie po metylkach . Super mi się przyswaja więc nie zmieniam
 
reklama
Witam się w poniedziałek, wstalam wcześniej bo mi się tak kawki chciało że hohoh, u nas znowu piękny dzień [emoji5] ja na temat wózków się nie wypowiadam bo się nie znam , jaki kupię takim będę jeździć , dla syna miałam taki stary model ale dobrze się jeździło choziac byl ciezki , a spacerówkę miałam najzwyklejsza na świecie i też się super jeździło [emoji5] może dzisiaj troszkę posprzątałam ale nie chce mi się za bardzo , trzymam kciuki za wizyty kochane będzie dobrze [emoji8]
 
Kochana, ty jesteś tak szczuplutla, że twoje+10 nie robi na mnie wrażenia haha [emoji14]

Chodzi ci o magne b6 max? Bo forte nke kojarze. To jest suplement, a ten zwykly bez dopisku max jest zarejestrowany jako lek :) takze ja wybralabym ten bez "max" :) albo maglek b6- tez jest lekiem a ma fajną dawke, ja ten osobiscie biore [emoji14]
Cenna informacja. Musze trz kupic bo w nocy nogi mnie bolą jakbym gdzies biegala cały dzien i mi sie miesnie zciskaja[emoji23] myslalam ze ten co mam w witaminach dla ciezarnych wystarczy a jednak nie
 
Kochane bardzo proszę trzymajcie za nas dzisiaj kciuki. O 8:30 mam wizytę u ginekologa. I szczerze mówiąc stresuje się :((
Kciuki zaciśnięte!
Część laski
Ja zaraz mam wizytę od 9-12 a już taka kolejka więc pewnie o tej 12 wejdę. Szkoda że bez usg.
Już po wazeniu i szok , w 3 tygodnie 2kg więcej, ja jeszcze spora nadwaga i juz się boję jak to będzie na koniec. Koniec z lodami i słodkimi rzeczami.
Trzymam kciuki na wizytę pozostałe [emoji4]
Rowniez powodzenia życzę na wizycie!
Powodzenia na wizytach, trzymam kciuki!

U nas dzis 3 dzien spania do 7.oo co za dziwne uczucie po fazie wstawania ok 5.30. Eh te dzieci;)

U mnie dzis wedlug aplikacji 17 tydzien.

Wiecie co zglupialam...jak mialam skierowanie na badania prenatalne i w tym przysluguje druga wizyta to juz na te nastepna nie trzeba chyba kolejnego skierowania? Zapytam jeszcze na rejestracji ale chce sie umowic dopiero w nastepnym tygodniu a tam jest tak ze wysyla sie sms i oddzwaniaja.
Ja dostałam drugie skierowanie na prenatalne, wiec chyba trzeba.

Ja dzisiaj weszłam na wagę i +1,5kg, ale w kibelku nie byłam dobre kilka dni. Teraz mnie dopadło :(.
@Dagaa11 a ty jak sobie poradziłaś? Coś pomogło?

Miłego dnia mamuśki! :)
 
Cenna informacja. Musze trz kupic bo w nocy nogi mnie bolą jakbym gdzies biegala cały dzien i mi sie miesnie zciskaja[emoji23] myslalam ze ten co mam w witaminach dla ciezarnych wystarczy a jednak nie
Te co są w witaminach prenatalnych to najczęściej tlenek magnezu- więc tak jakby go nie było wcale [emoji14]
Ja zawsze maglek polecam :)
 
Hej, powodzenia na wizytach. :)

Dziewczyby ja sie przeraziłam...
Zważyłam sie rano i mam 8 kg na plusie. Osiem kilo. Osiem kur.....a! Momentalnie poczułam się jak słoń:( musze sie ogarnąć, bo w takim tempie do porodu bede miala na liczniku +20.... Chyba ide na rekord co? ;)
Spoko Daga nie jesteś sama ja tez mam +8 kilo wiec na 1.12 bede sie turlac:p
 
Ja mam wizytę 3ciego u mojej doktor :)

Teraz znowu się zaczną stresy każda te połówkowe , mam nadzieje , ze wszystkie będą szczęśliwe po :)
 
reklama
Do góry