reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hejka :)
Ja dzis po połówkowych. Ogólnei wszyskto ok, dzidzia prawie 300 gram:D
I lekarz powiedział ze mam łożysko dwupłatowe, ze dla płodu to nawet lepiej, ale po porodzie musze pilnowac sama by jedno nie zostało w środku. W necie ogólnie mało inf na ten temat,spotkała sie któraś z czymś takim?

A jak masz sama tego pilnowac? nigdy o czyms takim nawet nie slyszalam .
 
reklama
A dlaczego nie? Ja koloryi ciemne piore w 40, a biale w 50 lub 60 :)



Ja z druga ciaza nie mialam zadnych problemow i ktg mialam chyba od 36 tyg w przychodni dp ktorej chodzilam i to chyba tak co tydzien mialam a po terminie juz co 3 dni ale nie pamietam dokladnie, z tym ze ja chodzilam na nfz.



Ja chodze na nfz, poronilam w 2013 i na poczatku 2018, mialam prenatalne i polowkowe na nfz i nie dawalam zadnych papierow ze szpitala, lekarz sam mi dal oba skierowania na te usg :)
Nie wiem od czego to zalezy? Moze od miejsxa gdzie sie wykonuje te badania prenatalne? Albo od tego czy chidzi sie prywatnie czy na nfz? Mi od razu podczas rejestracji Pani mowila,ze mam miec ze sobą kopie wypisu ze szpitala.
 
Nie wiem od czego to zalezy? Moze od miejsxa gdzie sie wykonuje te badania prenatalne? Albo od tego czy chidzi sie prywatnie czy na nfz? Mi od razu podczas rejestracji Pani mowila,ze mam miec ze sobą kopie wypisu ze szpitala.

No tez nie wiem, najwiecej chyba od lekarza, ten co teraz do niego chodze w styczniu stwierdzil ze mam psute jajo i on mi robil zabieg wiec wszystko wiedzial odrazu :) napewno troche sie zdziwil jak 2.5 miesiaca pozniej wrocilam ponownie i powiedzialam ze jestem w ciazy hehe

Jeju juz jedna sierpniowka rozpakowana :)
 
Dziewczyny niesmaczne pytanie na dobranoc- jak radzicie sobie z zaparciami? Ja niedawno popłakałam sie z bólu siedząc na toalecie, takiego hardcoru jak dzisiaj jeszcze nie miałam.
Wszystkie znane mi sposoby wyprobowalam... :(
 
Olx, gumtree, facebook. I nic :( już naprawdę nie mam siły ehh
A obecne mieszkanie które wynajmujemy nie nadaje się nawet dla niemowlaka bo są tu według mnie nieodpowiednie warunki.. i sąsiedzi.. :(
To może coś pod Warszawą - czy nie wchodzi w grę? Ciężko będzie w Warszawie znaleźć w takim budżecie ale trzymam kciuki!!!
My też wynajmujemy mieszkanie małe bo 32 m2 co prawda 2 pokojowe ale bardzo malutkie i marzy mi się większe i swoje ale nie ma na to szans przynajmniej w najbliższej przyszłości głównie ze względów również finansowych.
 
reklama
Hejka :)
Ja dzis po połówkowych. Ogólnei wszyskto ok, dzidzia prawie 300 gram:D
I lekarz powiedział ze mam łożysko dwupłatowe, ze dla płodu to nawet lepiej, ale po porodzie musze pilnowac sama by jedno nie zostało w środku. W necie ogólnie mało inf na ten temat,spotkała sie któraś z czymś takim?
Gratuluję wizyty. Nie spotkałam się z takim lozyskiem.
 
Do góry