reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hejo!!! Wracam dziś do świata żywych, wczorajszy dzień był okropny:( my już z synkiem na nogach, trzeba ogarnąć jakieś śniadanko, później jakieś zakupy obiadek i na wizyte do lekarza;)
 
reklama
Agula powodzenia dzisiaj. Bądź dobrej myśli♥ wszystko będzie dobrze

Dzień dobry kochane. Co do kislu czy tam kisielu to tez dlugo nie jadlam ale ostatnio myslalam czy nie jeść bo to dziala osłonowo na żołądek jak siemię lniane. Wiec uchroni przed zgaga. Wczoraj cały wieczór miałam wrażenie ze czuje szyjkę takie napieranie. Chyba ze to nie to bo bolał mnie też kręgosłup i sobie nawkrecalam ze to szyjka, strasznie się zestresowalam az ciśnienie mi roslo i serce walilo i kolko sie zamykalo. Musze sie czyms zająć zeby nie myslec o głupotah. Do tego mam katar i gardlo mnie boli

Tez dzisiaj atakuje lidla ;-) i smyka mam zamiar jeszcze ;-)
Jestem nie wyspana kompletnie.
Milego poniedziałku życzę i powodzenia na wizytach♥ ;-)
 
Agula powodzenia dzisiaj. Bądź dobrej myśli[emoji813] wszystko będzie dobrze

Dzień dobry kochane. Co do kislu czy tam kisielu to tez dlugo nie jadlam ale ostatnio myslalam czy nie jeść bo to dziala osłonowo na żołądek jak siemię lniane. Wiec uchroni przed zgaga. Wczoraj cały wieczór miałam wrażenie ze czuje szyjkę takie napieranie. Chyba ze to nie to bo bolał mnie też kręgosłup i sobie nawkrecalam ze to szyjka, strasznie się zestresowalam az ciśnienie mi roslo i serce walilo i kolko sie zamykalo. Musze sie czyms zająć zeby nie myslec o głupotah. Do tego mam katar i gardlo mnie boli

Tez dzisiaj atakuje lidla ;-) i smyka mam zamiar jeszcze ;-)
Jestem nie wyspana kompletnie.
Milego poniedziałku życzę i powodzenia na wizytach[emoji813] ;-)
W Smyku do soboty było dodatkowe 20% rabatu, które łączyło się z wyprzedaż -50% stacjonarnie z kartą Smyka. Szkoda, że nie poszłaś do Smyka wcześniej...
Ja czekam jeszcze tydzień do wizyty. Jak potwierdzi mi płeć to też zacznę kupować... [emoji7]
 
Zuzanka to u mnie te dodatkowe 20 bylo wcześniej bo ostatnio jak byłam to zakladalam karte i Pani mi mowilabze właśnie ta promocja sie skonczyla i jak będzie jakas nowa to dostanę sms. Ale jak mieszkam na zadupiu ;-)
 
Ooo oluje na te pajacyki 3 pak z myszkami. tylko ze ja online. One Online 40 za trójpak a stacjonarnie? jak wypada rozmiarówka bo myśle czy 62 czy 68 wziąć, bo nieraz te 62 straasznie malusie.
Wg mnie to standardowe 62. W sklepie też kosztowały 40 zł, ale załapałam się na dodatkowe -20%. Na bank będą jeszcze dodatkowe obniżki, to normalne w Smyku;)

Zuzanka to u mnie te dodatkowe 20 bylo wcześniej bo ostatnio jak byłam to zakladalam karte i Pani mi mowilabze właśnie ta promocja sie skonczyla i jak będzie jakas nowa to dostanę sms. Ale jak mieszkam na zadupiu ;-)
Te dodatkowe obniżki są już kolejny raz. One w całej Polsce są w tym samym czasie. Ja kupiłam kombinezon w połowie czerwca z dodatkową obniżka weekendowa. Później znowu była -25 % to byliśmy po buty dla młodszego i znowu ciuszki dla Myszki. A w czwartek dostałam smsa, że 5-7 lipca w sklepach stacjonarnych jest ponownie -20%, oczywiście skorzystałam. Czasami nie wysyłają smsów, a info jest na ich stronie.
 
Laseczki od jakiego rozmiaru kupujecie ciuszki lub używalyscie przy maluchach? Większość piszecie od 60 w górę ale chyba te 50 ileś tam sie przydaje po porodzie? Jestem zielona w tym :(
 
reklama
Hej :)
Ja 56 bede miala pare sztuk, bo nawet jak synek urodził sie dlugi na 57 to topil sie w 56...na poczatek 56-62 podstawowe a reszta wiekszosc 62. Generalnie 68 jest chyba od 6 mies, wiec ten rozmiar blizej wiosny.

Dzis w planie basen, co z tego wyjdzie nie wiem...do cory przyjedzie kolezanka wiec jechalabym autobusem z czwórką nastolatkow, pytanie czy mi sie chce ;) ale juz tak proszą...

@MamaXTrzy tak zrob, zajmij sie czyms bo sama po sobie wiem, ze z nudow wymyslam glupoty. Dlatego moze jednak na ten basen pojade :D wracaj do Gliwic kurde, to sie nudzic nie bedziemy ;)
 
Do góry