reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Kurcze tak piszecie o tym bzykanku że sama dziś chyba zbałamucę męża :)

Kruszka hop hop .... pisz co u Ciebie ?

Locja hop hop.... odezwij się proszę ....

Ja czekam na jutro, mam wizytę, stresują mnie... ;-(
Bez stresu proszę ;) lepiej męża wybzykaj i odrzuc stresy na bok.
Ja dzis dzidzi nie czuję, ale nie myślę o tym, wiem, ze ma tam duzo miejsca i mam prawo jej nie czuc tak regularnie :)
 
reklama
Totois30 termin na karcie 11.12.

Julianna_szcz a twój synek ile ma już lat?

Mój za chwile ma 4 urodziny. Wie o dzidzi w brzuchu. W sumie prawie od poczatku go przygotowywalismy. Jak zobaczyłam2 kreski mowilismy mu ze trzeba uwazac bo moze byc w brzuchu dzidzia. I szybko przeszliśmy na to ze jest. Początkowo to troche lekceważyl czasem mówił ze nie chce dzidzi. Teraz jest zakochany
Mój w październiku będzie kończył 7 lat, my 4 lata się z mężem o dzidzie staraliśmy, w międzyczasie 3 ciąże niestety straciliśmy na etapie 7-8tc.
Na szczęście już prawie połowa ciąży teraz I maluszek rozwija się świetnie, wyniki mam wszystkie zadowalające, I tylko wszyscy w szoku wielkim że ja już dzidzie czuje, że ja już kopniki nie tyle, że ręką wyczuwam co wręcz widzę gołym okiem.:)

My na seksy mieliśmy zakaz do 12tc, jejku, było kiepsko, ale jak już nam pozwolili to grzecznie miało byc raz w tygodniu.... No ale cóż, mąż znalazł wymowke za wymówka. Teraz już wymowek nie będzie, jak sam z siebie nie da to znowu wyjdę wczesniej z pracy i go zgwalce na śpiocha. Jak woli żebym mniej zarabiała to już jego sprawa hle hle hle xD
 
@Julianna_Szcz Ty dla mnie i tak.jestes fenomenem z tymi widocznymi kopniaczkami i sporym brzuszkiem :) co najmniej jakbys byla w 23-24 tyg :)
Ja juz sie tych mocniejszych kopniaczkow doczekac nie mogę, ale tez wiem i doskonale pamietam kopniaki pod koniec...szczegolnie w zebra albo pecherz :o
 
@Julianna_Szcz Ty dla mnie i tak.jestes fenomenem z tymi widocznymi kopniaczkami i sporym brzuszkiem :) co najmniej jakbys byla w 23-24 tyg :)
Ja juz sie tych mocniejszych kopniaczkow doczekac nie mogę, ale tez wiem i doskonale pamietam kopniaki pod koniec...szczegolnie w zebra albo pecherz :o
 
@Julianna_Szcz Ty dla mnie i tak.jestes fenomenem z tymi widocznymi kopniaczkami i sporym brzuszkiem :) co najmniej jakbys byla w 23-24 tyg :)
Ja juz sie tych mocniejszych kopniaczkow doczekac nie mogę, ale tez wiem i doskonale pamietam kopniaki pod koniec...szczegolnie w zebra albo pecherz :o
Nie wiem o czym mówisz, hehe maleńki brzuchalek xD
Screenshot_20180627-181717.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180627-181717.jpg
    Screenshot_20180627-181717.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 267
Naszło mnie na sałatkę cezar z KFC.Mój mąż wracając z budowlanego podjechał i kupił to na co miałam ochotę..pyszna ta sałatka;)
Dziś mnie trochę brzuszek boli i nigdzie nie wychodzimy a mamy 9 rocznicę ślubu a razem jestesmy 11 lat...cóż można i tak świętować w domku przy pysznościach z KFC:D;):p
ale za rok odbijemy to sobie;)
 
reklama
Taa malenki :D to jak moje trzy ;) slodki jest :)
Drobinkami taka, ot jedzeniowy bebzunik xD
Proszę Cie, ludzie jak słyszą że 18tc dopiero to robią oczy jak żaba pod walcem.... Młody sobie mości spore gniazdko I tyle xD
Ale ciężko w kręgosłup jak się tak szybko środek ciężkości zmienia :/
 
Do góry