reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@motylkowelove taaak, nie odzywam się w tym wątku, bo jesteś w nim Ty. Ty ze swoją podwójną osobowością na tym forum - można tak pisać pod dwoma nickami? ;)

Dla Twojej wiadomości nie uzywam starego nicku , wylogowałam się z niego dawno , zostałam poproszona do użycia go na innym watku , w celu opisania leczenia tyle bo akurat sama konta usunąć nie mogę , i na Twoją prośbę usuwam się z tego wątku i tutaj czuj się swobodnie korzystaj :) nie będę się wymądrzać czy dyskutować .

Może mój styl pisania nie jest jakis wyszukany , ale tez zawsze lubie podyskutowac i coś poczytać od innej strony , mi nie znanej ... czy napisac jak mi się wydaje czy co myślę .
Robicie to samo , tez piszecie czemu według Was coś jest ok czemu nie . Czemu tak nie inaczej .

Nie robię szumu już i uciekam bądźcie pewne :) czujcie sie swobodnie żeby Wam nikt niczego nie narzucał czasami .

Szczęśliwego rozwiązania :**
 
reklama
Witaj witaj :) powodzenia na prenatalnych :) może Ci powiedzą co podejrzewają ale w większości wola się wstrzymać z bólami do polowkowych :)

Ja mam synka 7letniego, miał być listopadowy a wyszedł październikowy, teraz termin na 2go grudnia, ale oewnikiem będzie końcówka listopada :)
U mniev obecnie 16t3d I dopiero wczoraj na usg prywatnym poznałam płeć maluszka :)
I tak jak już kilka dziewczyn liczyłam na dziewuszke, ale fasolka zrobiła psikusa I będzie drugi chłopak :)
Po minieciu szoku zaczynam patrzec na pozytywy, znam obsługę tego modelu :]

Skąd jesteś kochana?
Syn chciałby brata czy siostrzyczke :)?
A Ty masz jakieś ciche nadzieję :)?
Jestem z okolic Gdańska :)
Też po cichu liczę na dziewczynkę i mam takie przeczucie ale sama wiesz jak to jest, może być różnie :) oby tylko wszystko było dobrze.
Syn chyba wolałby siostrę...mowil mi ostatnio że czuje że będzie dziewczynka.
Jeśli lekarz się za duzo nie pomylił co do terminu porodu to będziemy mieli trzecie urodzinki w święta bo ja też urodziłam się 25 grudnia :);)
 
Jestem z okolic Gdańska :)
Też po cichu liczę na dziewczynkę i mam takie przeczucie ale sama wiesz jak to jest, może być różnie :) oby tylko wszystko było dobrze.
Syn chyba wolałby siostrę...mowil mi ostatnio że czuje że będzie dziewczynka.
Jeśli lekarz się za duzo nie pomylił co do terminu porodu to będziemy mieli trzecie urodzinki w święta bo ja też urodziłam się 25 grudnia :);)
Jak każda kobieta- po cichu marzy o córce, ja też prawdopodobnie synek, ale jak Julianna, bede dzialać, dopóki corka sie pojawi [emoji3].
Tak każda pisze, ale wiadome jest, ze zależy Nam przede wszystkim na zdrowiu a nie na płci (no ale pogdybać można [emoji6]).
Powodzenia na badaniach [emoji4]
 
Jak każda kobieta- po cichu marzy o córce, ja też prawdopodobnie synek, ale jak Julianna, bede dzialać, dopóki corka sie pojawi [emoji3].
Tak każda pisze, ale wiadome jest, ze zależy Nam przede wszystkim na zdrowiu a nie na płci (no ale pogdybać można [emoji6]).
Powodzenia na badaniach [emoji4]
No jasne, że musimy sobie pogadać i każda się zastanawia czy chłopak czy dziewuszka :)
 
@motylkowelove napisałam o swojej decyzji, gdy zarzuciłaś mi, że rzadko się odzywam. O swojej, a nie o tym, że Ty masz stąd odejść.

Po prostu ja nie będę się wypowiadac kiedy ktoś bierze każdy przykład do siebie .
Ja patrze na realia , które mam dookoła nie wymieniałam dziewczyn z forum nickami czy "Wy robicie nie tak " , pisząc coś piszę o tym czego mam świadomość , pisząc posty podkreślałam , że u mnie w okolicach jest ciemnogród , a pisząc o tym , że niektóre osoby wydają kase ale tam gdzie trzeba nie idąc na wizyte nfz bo taka wystarczy , też nie maiłam na mysli dziewczyn tutaj , bo żadnej tego nie napisałam , tylko takie gagatki też mi znane , ze nawet witamin nie kupia bo wolą sobie iśc na paznokcie czy na piwo ... zawsze pisze o tym co mam akurat na myśli , ale nie urażając kogoś konkretnego bez przesady .
No takie rzeczy są mi znane i tak samo jak dziewczyny mi napisały swoje zdanie ze głupie jest chodzić często tak ja ze da mnie nie i luźna gadka , ja się tym nie obraziłam , że chodze często .
Kazda napisała od swojej strony jaka jest jej znana .
Kończąc rozmowę napisałam tak :
" Ale dobrze Kochane ja nie chce się jakoś tam już wypowiadac , oceniać , bo wiadomo każda robi jak robi po prostu dla mnie lepiej jest wiedzieć wczesniej niż nie wiedzieć , i pilnować wszystkiego na ile mam mozliwość nie ufam po prostu wizytom bez dobrego usg no i tyle
I będę zazdraszczać ludziom z luźnym podejściem do tych spraw po prostu "

Więc nie rozumiem tego , że wyśmiałaś mnie w swoim poście i jak nie czujesz się swobodnie i masz nie pisać , dla mnie nie jest problemem się usunąć , bo mam z kim pogadać także luzik już mnie nie ma :)
 

Załączniki

  • upload_2018-6-20_14-36-35.png
    upload_2018-6-20_14-36-35.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 71
  • upload_2018-6-20_14-36-35.png
    upload_2018-6-20_14-36-35.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 63
  • upload_2018-6-20_14-36-35.png
    upload_2018-6-20_14-36-35.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 58
  • upload_2018-6-20_14-36-35.png
    upload_2018-6-20_14-36-35.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 62
Dzien dobry.. Ja dopiero wrocilam do domu... od rana na rowerze.. centrum zaliczone! Co prawda w Holandi Dzien Taty juz byl.. ale My obchodzimy wg polskiego kalendarza.. nie moglam sie powstrzymac i kupilam bodziaki dla Kama na prezent ☺niech sie cieszy :)
Mam tyle rzeczy do zrobienia ze nie wiem gdzie rece wlozyc.. wiec chyba polegne na kanapie
Mam chyba glupie pytanie.

Czy w Polsce jest mozliwosc uznania dziecka jeszcze w ciazy?

Bylam dzisiaj tutaj w UM i Pani zauwazyla ze jestem w ciazy i sprawdzajac cos w kompie wyszlo ze Panna. I pytanie czy tata uczestniczy w moim zyciu. A Ja ze noo a Pani ze gdybym chciala dac jego nazwisko i gdybym chciala zeby to on zalatwial formalnosci po porodzie to musze jeszcze przed porodem isc do Urzedu stanu cywilnego i wyrazic zgode. Doslownie powiedziala zaakceptowac jego ojcostwo.

Pierwszy raz slysze.. i zdziwiona ☺
 
Dzien dobry.. Ja dopiero wrocilam do domu... od rana na rowerze.. centrum zaliczone! Co prawda w Holandi Dzien Taty juz byl.. ale My obchodzimy wg polskiego kalendarza.. nie moglam sie powstrzymac i kupilam bodziaki dla Kama na prezent [emoji5]niech sie cieszy :)
Mam tyle rzeczy do zrobienia ze nie wiem gdzie rece wlozyc.. wiec chyba polegne na kanapie
Mam chyba glupie pytanie.

Czy w Polsce jest mozliwosc uznania dziecka jeszcze w ciazy?

Bylam dzisiaj tutaj w UM i Pani zauwazyla ze jestem w ciazy i sprawdzajac cos w kompie wyszlo ze Panna. I pytanie czy tata uczestniczy w moim zyciu. A Ja ze noo a Pani ze gdybym chciala dac jego nazwisko i gdybym chciala zeby to on zalatwial formalnosci po porodzie to musze jeszcze przed porodem isc do Urzedu stanu cywilnego i wyrazic zgode. Doslownie powiedziala zaakceptowac jego ojcostwo.

Pierwszy raz slysze.. i zdziwiona [emoji5]
Dobrze wiedzieć, ze jest tu jeszcze jakaś mamusia trochę rowerowa [emoji4]
Ja sie niestety nie orientuje, ale dziecko mojej koleżanki (panny) w szpitalu dostało jej nazwisko, dopiero potem jezdzili po urzedach i zalatwiali. Jak masz mozliwosc, myśle, że dobrze jest to załatwić 'za wczasu' [emoji6]
 
Witam nowa Mamusie i zycze powodzenia innym ☺
Dzisiaj uswiadomilam sobie ze jeszcze 5 tyg i jade do mamusi! :)
Do Polandii kochanej!!
Chcialabym juz na stale... ale jeszcze ☺
Pezyznam sie ze polowe rzeczy o ktorych piszecid.. pierwszy raz slysze i google jest moim przewodnikiem. Chcialabym cala ciaze spedzic w Polsce!
 
reklama
Kurcze dziewczyny nie wiem po co kolejna burza z byle powodu. Każdy ma prawo się wypowiedzieć, wymienić spostrzeżenia czy dylematy. Ale nie możemy się nawzajem krytykować ani oceniać czyichś postępowań ,ani też naskakiwac na kogoś. Bez sensu dyskusja.
Ja chodzę co 2 tygodnie na usa i tak będę chodzić do końca, tak nam pasuje i mojemu lekarzowi i tyle w temacie.
Myślę też ze jest wiele dziewczyn tu, które przeżyły choćby jedna stratę i ta która tego nie doświadczyła może tylko współczuć, a nigdy nie zrozumie w pełni co czują takie osoby.
Wyluzujcie..... bawmy się dobrze, gadający, plećmy głupoty i cieszmy się czasem ciąży i wspólnymi rozmowami.
 
Do góry