reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja wlasnie szpinakowa zupke robie i tyle, wiecej nie zdaze, bo w sumie za godzine musze wyjsc, a jakas sennosc mnie ogarnia :rolleyes2:
Kurde sie zagapilam i sie martwie, bo syn wyjezdza w piatek, a ja jeszcze nie mam.dowodu dla niego do odbioru gotowego...za pozno sie skapnelam, ze jego dowod stracil ważność i zlozylam w piatek tamten :/ siorka ostatnio czekala 5 dni, ja dla cory 4 dni, ale ide dzis sprobowac przyspieszyc, na jutro musze go miec! Gapa ze mnie.:angry:
 
reklama
Gdzieś mi umknął temat witamin a teraz tego nie znajdę xD powiedzcie tylko jakie witaminy są najlepsze od 2 trymestru? Bo brałam ten femibion czy jak to tam się zwie.
Dzisiaj obiad u mamusi :D
Jutro chyba chłodnik

Prenatal duo biorę ja i smaruje sie kremem ba rozstępy z AA, a jeszcze widzialam w rossmanie tabletki na bol gardla dla kobiet w ciąży :D to tak przy okazji pisze, bo niedawno jedna mame bolalo gardlo wlasnie.
 
Gdzieś mi umknął temat witamin a teraz tego nie znajdę xD powiedzcie tylko jakie witaminy są najlepsze od 2 trymestru? Bo brałam ten femibion czy jak to tam się zwie.
Dzisiaj obiad u mamusi :D
Jutro chyba chłodnik

Ja polecam prenatal chyba ma taki najlepszy skład :) ale też kolezanki niech się wypowiedzą :)


hahaha odnośnie usg :D :D :D

35682346_1368000043344989_5569666512316268544_n.jpg
 

Załączniki

  • 35682346_1368000043344989_5569666512316268544_n.jpg
    35682346_1368000043344989_5569666512316268544_n.jpg
    70,9 KB · Wyświetleń: 295
Oj nie koniecznie... własnie dzięki wizytom moja kuzynka urodziła dziecko , bo gin z NFZtu powiedział jej ze plamienia się zdarzają to nic nie znaczy , serce bije dupek, przyjsc za miesiac .
Nie dawało jej to spokoju plamiła dalej przyszła wczesniej niz za miesiac i mówi ze plami dalej to z łaski zrobił usg i mówił wszystko ok , obraz czysty itd , to minie brać dupka . Więc namówiłysmy ją żeby poszła do dobrego gina zapłaciła ale do kogoś z lepszym usg na wizyte , bo jakos to było dziwne okazało sie ze ma wielkiego krwiaka pod kosmówka , od kilku dobrych tygodni , a przecież te się zdarzają i nie sa niczym nowym , ale ona juz miała dużego i to był juz praktycznie 12 tydzień . I jak tamten mógł nie wiedzieć ? ... jakby zlekcewazyła wszystko i posłuchała , dobrze jest to by dzisiaj tego dziecka nie miała , bo krwiak był by sie wylał , Dzięki Bogu lekarz poinstruował ją co ma robić , dał chyba acard coś tam leżenie i powoli powoli się wchłoną ale ryzyko było ogromne . Co lepsze dostała zdjęcie z usg tego ze niby wszystko ok a nie było ok .
Druga ciągle było ze wszystko dobrze dziecko rosnie ładnie no pieknie wszystko , po czym lekarz inny tez prywatnie , zobaczył ze pepowine ma chyba 2 naczyniowa czy jakoś , ale ze kiepsko to wszystko bo słabe przepływy i dawno powinna barć heparyne , i też tamten jej mówił ze to sie nic nie dzieje itd . sa kobiety których nic się nie dzieje , a sa takie że trzeba reagowac .
Także ja jestem bardzo uczulona , i na te usg i na zaufanie do lekarzy , i wolę sprawdzić gdzies w lepszym gabinecie czy jest faktycznie ok . bo wiadomo te usg w przychodniach sa takie , że dziecko ledwo widać byłam raz więc wcale sie nie dziwie ze nic nie wypatrzyli :/

Ale dobrze Kochane ja nie chce się jakoś tam już wypowiadac , oceniać , bo wiadomo każda robi jak robi :) po prostu dla mnie lepiej jest wiedzieć wczesniej niż nie wiedzieć , i pilnować wszystkiego na ile mam mozliwość :) nie ufam po prostu wizytom bez dobrego usg no i tyle :)
I będę zazdraszczać ludziom z luźnym podejściem do tych spraw po prostu :)


Dobra teraz co macie dziś na obiad ??? pomysłów brak
Ja z robie kurczaka w sosie słodko kwaśnym
 
Prenatal duo biorę ja i smaruje sie kremem ba rozstępy z AA, a jeszcze widzialam w rossmanie tabletki na bol gardla dla kobiet w ciąży :D to tak przy okazji pisze, bo niedawno jedna mame bolalo gardlo wlasnie.

Nie mam szpinaku w domu , a w sumie nie jadłam nigdy zupy szpinakowej :D
Na gardło to ja kupowałam p r e n a l e n na gardło :)
 
Nie mam szpinaku w domu , a w sumie nie jadłam nigdy zupy szpinakowej :D
Na gardło to ja kupowałam p r e n a l e n na gardło :)
O wpasnie to byl *spam* :)
U mnie wszyscy uwielbiaja szpinakowa, robie z gotowanym jajkiem, podaje jak do zurku :)
Co do usg, moja mam nadzieje corcia skakala jak szalona, wyginala sie, prostowala :D lekarz super wszystko widzial, a jak chcial posluchac serduszka, to sie duoka wypiela :D ale sie udalo na szczęście :)
A
Chyba dzis odbiore wyniki z krwi, dzwonic maja czy juz sa, bo pracuja od 14:30. Licze, ze sa :p
 
reklama
Do góry