reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny!
My już po badaniu. Wszystko w jak najlepszym porządku :-) :).
Cała anatomia płodu prawidłowa. Kość nosowa obecna. NT 1.3.
Bardzooo, bardzooo się cieszę :D:D:D!
Dzidziolek badanie zaczal stojac na glowie... Hihi. Cudny widok. Pozniej troche spał, troche fikał :laugh2:. Moj stwierdzil ze nam nawet jezyczek pokazał... Hihi ja nie widziałam ;).
Termin wg usg 26.12 świąteczny prezent :-) :)!
Dr stwierdzil ze na określenie plci jeszcze za wcześnie...
 

Załączniki

  • 20180619_110949.jpg
    20180619_110949.jpg
    981,5 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczyny czujące ruchy malucha, czy czujecie je idealnie na środku pod pępkiem?? U mnie cos dziwnie zabulgotało (i to nie jelita:D) tak jakby między kolcem biodrowym a pępkiem czyli tak mocno z lewej strony hmmmm
Nie .bardzo nisko i przewaznie po prawe stronie ale zadaza sie tez po lewej.
 
Dziewczyny czujące ruchy malucha, czy czujecie je idealnie na środku pod pępkiem?? U mnie cos dziwnie zabulgotało (i to nie jelita:D) tak jakby między kolcem biodrowym a pępkiem czyli tak mocno z lewej strony hmmmm
U mnie właśnie, lewej male kopie najbardziej :) ale ogólnie fika po całym brzuszku pod pepkiem :)
 
reklama
Do góry