reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja Mloda radziłam we wrześniu ale ciepło było.
Teraz będzie grudzień, boję się tego, bo jak byłam w szpitalu to jedna dziewczyna opowiadała że grzeją mocno w szpitalu i dziewczyny otwierają okna, mam nadzieję że żadnej nie przyjdzie do głowy otwierać na dziale noworodków.

Ja tez rodzilam we wrzesniu ale wtedy bylo ponad 30 stopni :)

Anet a mnie się wydaje ze lepiej ze bedziemy rodzic zima. Rany się szybciej goja ... gdzie by nie byly. Nogi tak nie puchna jak w upal. Ja tam się ciesze.
Na wiosne juz skrzacili beda takie pocieszne :);).

Nie wiem czy sie w jakas kurtke zmieszcze z takim brzucholem :D czy rany sie beda szybciej goic hmm no nie wiem nie da sie latac bez majtek po domu :D jedyne wlasnie z czego sie ciesze ze na wiosne bedzie fajnie chodzic na spacery bo dzidzi ani za duze ani za male :)
 
reklama
Ja w ciazy stosowalam na hemoroidy czopki i masc jakas najlepiej zapytac w aptece cos dadza o dziwo jak schudlam teraz to hemoroidy sie "wchlonely" spowrotem i przy pierwszej ciazy moja gin mi mowila ze jak tylko sa w srodku to wtedy nie przeszkadzaja i to prawda.
 
Ooo a mogłabyś polecić jakieś miejsce ? :) wybieramy się za 2 tyg a nic nie zarezerwowaliśmy jeszcze :D szukam głównie pod kątem naszej aktywnej 3-latki

Jest taka bieszkadzka kolejka lesna :) chwile to trwa bo jedzie baardzo pomalutku ale fajnie sie przejechac :) z 3 latka to juz spokojnie mozna isc na jakis szlak ;)
 
Jest taka bieszkadzka kolejka lesna :) chwile to trwa bo jedzie baardzo pomalutku ale fajnie sie przejechac :) z 3 latka to juz spokojnie mozna isc na jakis szlak ;)
To ja z moją nią jechałam [emoji4] moja wtedy miała niecałe 2 lata i zasnęła w trakcie jazdy [emoji1] to jest koło Przyslupia. Polecam tam smazalnie pstrąga [emoji4]
 

Załączniki

  • pol_pl_Procto-Glyvenol-10-czopkow-import-rownolegly-794_2.png
    pol_pl_Procto-Glyvenol-10-czopkow-import-rownolegly-794_2.png
    77,4 KB · Wyświetleń: 40
Jest taka bieszkadzka kolejka lesna :) chwile to trwa bo jedzie baardzo pomalutku ale fajnie sie przejechac :) z 3 latka to juz spokojnie mozna isc na jakis szlak ;)
Z nią tak ale nie wiem jak ze mną :pno chyba ze są kibelki na trasie bo ja bez tego ani rusz :D ogólnie obiecałam sobie aktywnosc w tej ciąży a póki co mam zakwasy od leżenia , plecy bolą po przejściu niewielkich odległości
 
reklama
Do góry