reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja dwie corki rodzilam w upalach teraz az sie boje zimy i duzego brzucha :)
nie denerwuj sie z dzidzia napewno wszystko wporzadku, daj znac po wizycie.
Ja syna urodzilam w październiku choc termin mialam na12 listopad. I tak sie ciesze ze donosilam do października. Jedyne czego sie boje to chorob zimą. Bo mi dziecko na porodowce przeziebili i mialam wtedy koszmar z nim .jak nic nie mozna dla noworodka dawac .
 
reklama
Ja dwie corki rodzilam w upalach teraz az sie boje zimy i duzego brzucha :)
nie denerwuj sie z dzidzia napewno wszystko wporzadku, daj znac po wizycie.
Ja Mloda radziłam we wrześniu ale ciepło było.
Teraz będzie grudzień, boję się tego, bo jak byłam w szpitalu to jedna dziewczyna opowiadała że grzeją mocno w szpitalu i dziewczyny otwierają okna, mam nadzieję że żadnej nie przyjdzie do głowy otwierać na dziale noworodków.
 
Ja dwie corki rodzilam w upalach teraz az sie boje zimy i duzego brzucha :)
nie denerwuj sie z dzidzia napewno wszystko wporzadku, daj znac po wizycie.


Anet a mnie się wydaje ze lepiej ze bedziemy rodzic zima. Rany się szybciej goja ... gdzie by nie byly. Nogi tak nie puchna jak w upal. Ja tam się ciesze.
Na wiosne juz skrzacili beda takie pocieszne :);).
 
Ja Mloda radziłam we wrześniu ale ciepło było.
Teraz będzie grudzień, boję się tego, bo jak byłam w szpitalu to jedna dziewczyna opowiadała że grzeją mocno w szpitalu i dziewczyny otwierają okna, mam nadzieję że żadnej nie przyjdzie do głowy otwierać na dziale noworodków.
 
Dziewczyny które już mają dzieci, powiedzcie mi czy miałyście tak że czułyście np. że będzie to chłopiec? Osobiście wszystko mi jedno czy chłopiec czy dziewczynka byleby było zdrowe, ale jakoś cały czas mam w głowie chłopca.. Sama nie wiem dlaczego.
Ja czulam ze chlopiec a mam córę :d
 
Shiran ja syna rodziłam w listopadzie. Bylo zimno. Ale nikt okien nie otwieral. W szpitalu tem byla ok. Dobrze wspominam tamten czas.
 
Hej dziewczyny ale dzisiaj goraco ledwo dysze. Pamietam jak 8 lat temu bylam w ciazy z synem i w lipcu byly takie upały, że wiatrakow nigdzie nie bylo a brzuch mialam spory wtedy. O 15 mam wizyte u ginekologa 3 tyg juz nie bylam stresuje się.
3jgxvkcb2xw64qsl.png

Kciukasy!
 
Natka powodzenia na wizycie!

Ja nie wiem.jak przezyje lato...dzisiaj pelne sloncr, 28 stopni a ja myslalsm, ze nie dojde ze szkoly corki do domu. Tragedia. Az sie trzęse cała...
 
Dziewczyny temat z innej beczki, polecacie cos na hemoidy? Zostały mi po porodzie SN i daja się we znaki... :oops:
 
reklama
Dziewczyny temat z innej beczki, polecacie cos na hemoidy? Zostały mi po porodzie SN i daja się we znaki... :oops:
Ja też mam, ostatnio dały osobie znać przy zaparciu. Masakra. Też nie wiem jak sobie z nimi radzić. Moja mama rodziła 3 razy i do dziś się z nimi ma.
Nie wiem czy w ciąży można używać jakiś środków?
 
Do góry