reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Cześć
U mnie jakoś leci. Samopoczucie ok, po pracy coś zwykle ciągnie, ale tragedii nie ma, wczoraj na wieczór nasmarowalam się tam provagiem i czuję że jest o niebo lepiej niż po clotrimazolum. Ale w ciągu dnia smaruje tym drugim, pierwszym na noc.

Dziś idę z córką do lekarza, kaszle coś od dwóch dni, katar ma, niech obejrzy bo się boję że znów coś mi sprzeda a ja na antybiotyku wyląduje. Mam nadzieję że coś da co córce pomoże.

Co do kawy ja teraz nie pije, w poprzedniej ciąży piłam jedna dziennie ale skakalo mi ciśnienie w sumie nie wiem czy po kawie, ale teraz wolę sobie tego oszczędzić i nie pije. Na początku było ciężko bo przed ciążą z rana była fusiata aby postawić na nogi, a tu ni ma i sen łapie, ale już się przyzwyczaiłam [emoji4] rano pije inke z mlekiem lub pu erh.

Jak któraś ma dziś wizytę to trzymam kciuki [emoji4]

Miłego dzionka, dziś gorąco ma być, także trzymajcie się w cieniu z butelką wody [emoji4]
 
reklama
Witam was w piekny dzien :) Chyba pierwszy raz budze sie glodna :D



Widzisz mam takie same odczucia jak Twoja babcia mam dwie corki kocham je nad zycie jednak wiem ze jak nie bede miala syna to nigdy do konca nie bede spelniona matka... moja ciocia ma 4 synow juz doroslych zawsze marzyla o corce i pomimo tylu lat jej nie przeszlo, oczywiscie tak jak piszecie jesli bedzie trzecia dziewczynka rowniez ja bede kochac :)

Moja siostra zaszla w ciaze 8 msc po cc i co lepsze drugie urodzila naturalnie oczywiscie to bylo w Angli bo u nas zaden lekarz by sie na cos takiego nie zgodzil, sama bym sie nie odwazyla :)
Moja siostra starsza urodzila corke przez CC a za dwa lata syna SN w Polsce. Wiec tez sie tutaj to zdarza
 
Hejo
My juz po komunii synka. Wszystko idealnie się udało tak jak chcialam. Goscie jeszcze sa wiec dzieci mają wolne od szkoly. I tak maja co rok dyplomy za frekwencję to mogą nie isc raz od święta[emoji4][emoji16]. W koncu to za mną i mogę odpoczac.
Bylismy wczoraj w gorach wdrapac się na Sokolik. Nawet fajnie sie szlo, nie bylo upalu bo w lesie fajnie wiało. Ale na szczycie to juz mialam pietra bo mam lęk wysokości hehehe. Mózg odpoczety najważniejsze no i trochę mi przykro ze goście juz jadą bo jestesmy tu w mieście sami jak palec bo rodzina na gornym Śląsku. My z mezem stamtąd pochodzimy. Najchętniej to bym tam zwiala z powrotem.
Co do wakacji to my się wybieramy nad polskie morze bo chlopcy jeszcze nie byli.

Nie wiem czy pytalam pijecie kawe? Ja wcześniej przed ciąża pilam duzo kawy potem przestałam jak tylko zrobilam test i teraz znów piję ale tylko jedną dziennie i tak naprawdę mleko z kawą. Ale jakies mam wyrzuty sumienia ze to nie zdrowe[emoji23]

U mnie lekarka po zmierzeniu ciśnienia stwierdziła że jedna kawka dziennie jak najbardziej z tym że parzona naturalna, aie piję bo nie mam ochoty.
 
Hej, hej dziewczynki odnośnie TP ja mam wyliczony tylko z Usg z OM nawet nie wpisany. Cykle miałam po ok 50 dni, na następnej wizycie to będzie koło 12 tygodnia to bd najbardziej prawdopodobny ustalony TP. Wstępnie jest 31.12;) co do płci to mam przeczucie na córkę, teściowa też tak twierdzi:) ogólnie to każdy życzy mi córki skoro mam już syna. Ja uważam że najważniejsze aby było zdrowe uciesze się bardzo jak będzie drugi synuś bo już mam wybrane imię dla chłopca;)
Ja mam tez dwoch synów i jakos nie mam parcia na jakas konkretna plec. A najbardziej mnie wkurza jak każdy do mnie mówi NO OBY BYLA CÓRKA, MOZE W KONCU CÓRKA, MOGLABY BYC W KONCU CÓRKA,strasznie mnie to denerwuje bo czy to wazne? Kolezanki wszystkie życzą mi corki jakbym kiedykolwiek powiedziala ze o trzecim synku sluszec nie chce[emoji53] a ja i tak chyba czuje sie na trzeciego syna [emoji16]
 
Pamiętam jak na nauczkach małżeńskich był temat zakładania rodziny (małżeństwo z 5 dzieci) i żyłam do teraz świadomością że tak jest. Typu przed owulacji dziewczynka a w owulacje chlopiec (im się nie sprawdziło tylko przy jednym dziecku). Siostra chciała chłopca i znalazłysmy kalendarz gdzie pokazywał kiedy na chłopca się kochać kiedy na dziewczynkę i jej się udało urodziła chłopca. Ale ostatnio u mamaginekolog wyczytałam że nie da się zaplanować płci. To już niewiem jak to działa i co jest prawdą.

Mnie najbardziej zastanawia jak to jest ze kiedyś więcej dziewczynek się rodzilo a teraz chłopców od czego to zalezy?! Jedyne co przychodzi mi do głowy to "że od ciepła" bo tak dużo teraz o tym globalnym ociepleniu klimatu hehe :D
U mnie w rodzinie same dziewuszki ;p
 
Hejo
My juz po komunii synka. Wszystko idealnie się udało tak jak chcialam. Goscie jeszcze sa wiec dzieci mają wolne od szkoly. I tak maja co rok dyplomy za frekwencję to mogą nie isc raz od święta
emoji4.png
emoji16.png
. W koncu to za mną i mogę odpoczac.
Bylismy wczoraj w gorach wdrapac się na Sokolik. Nawet fajnie sie szlo, nie bylo upalu bo w lesie fajnie wiało. Ale na szczycie to juz mialam pietra bo mam lęk wysokości hehehe. Mózg odpoczety najważniejsze no i trochę mi przykro ze goście juz jadą bo jestesmy tu w mieście sami jak palec bo rodzina na gornym Śląsku. My z mezem stamtąd pochodzimy. Najchętniej to bym tam zwiala z powrotem.
Co do wakacji to my się wybieramy nad polskie morze bo chlopcy jeszcze nie byli.

Nie wiem czy pytalam pijecie kawe? Ja wcześniej przed ciąża pilam duzo kawy potem przestałam jak tylko zrobilam test i teraz znów piję ale tylko jedną dziennie i tak naprawdę mleko z kawą. Ale jakies mam wyrzuty sumienia ze to nie zdrowe
emoji23.png

Pije kawe jedna mała z ekspesu z duza ilościa mleka do południa. Ciśnienia od 2 lat nie miałam tak niskiego mimo leków..
 
Hej
Powiedzcie mi mam 148/61 p 55 i czuje sie slabo strasznie a w nocy czulam jak bym miala serce wypluc tak mi bilo to normalne w 12tc?
 
Ja mam tez dwoch synów i jakos nie mam parcia na jakas konkretna plec. A najbardziej mnie wkurza jak każdy do mnie mówi NO OBY BYLA CÓRKA, MOZE W KONCU CÓRKA, MOGLABY BYC W KONCU CÓRKA,strasznie mnie to denerwuje bo czy to wazne? Kolezanki wszystkie życzą mi corki jakbym kiedykolwiek powiedziala ze o trzecim synku sluszec nie chce[emoji53] a ja i tak chyba czuje sie na trzeciego syna [emoji16]
No mnie też często mówili sąsiedzi jak spotykali mnie z córką i do córki, gdzie ma braciszka, albo do mnie że teraz przydałby się braciszek .
W sumie mi obojętne, oby było zdrowe.
Choć mam dziwne przeczucie na chłopca, i nawet moja mama mówi że twarz mi się zmieniła i że jak byłam w ciąży z córką to wyglądałam inaczej. Ale to tylko przypuszczenia [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny które już mają dzieci, powiedzcie mi czy miałyście tak że czułyście np. że będzie to chłopiec? Osobiście wszystko mi jedno czy chłopiec czy dziewczynka byleby było zdrowe, ale jakoś cały czas mam w głowie chłopca.. Sama nie wiem dlaczego.
 
Do góry