reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Witam was w piekny dzien :) Chyba pierwszy raz budze sie glodna :D

Hej wtorkowo :cool2:! Piękny, słoneczny dzień się zapowiada.

Widzę dziewczyny ze temat płci zrobił się poważny... Kazdy mysli co bedzie. Każdy ma swoje małe marzenia.
Nam marzy się dziewczynka :). Ale co bedzie bedziemy kochac najbardziej na świecie.
Nigdy nie zapomnę słów mojej nieżyjącej już 96 letniej babci która miała trzech synów i przeszła w życiu bardzo dużo rozwód, 10 letnie sprawy w sadzie o podział majątku, amputacje piersi, leczenie i śmierć jednego z synów w młodym wieku ale od zawsze powtarzała że jedyne czego w życiu nie doświadczyła to córka, która bardzo byłaby jej potrzebna w wielu zdrowotno-intymnych sytuacjach bo mimo tego że miala trzy cudowne synowe, to jednak synowa to nie to samo co córka... A zarówno moj tata jak i jego bracia byli wsparciem dla mamy ZAWSZE!

Ale to takie moje osobiste przemyślenia. Ja z moja mama mam b. dobry kontakt. Z teściowa niestety juz niekoniecznie...

Mnie gin liczy termin wg OM rożnica jest u mnie 2-3 dni...

Miłego dzionka :-) :).

Widzisz mam takie same odczucia jak Twoja babcia mam dwie corki kocham je nad zycie jednak wiem ze jak nie bede miala syna to nigdy do konca nie bede spelniona matka... moja ciocia ma 4 synow juz doroslych zawsze marzyla o corce i pomimo tylu lat jej nie przeszlo, oczywiscie tak jak piszecie jesli bedzie trzecia dziewczynka rowniez ja bede kochac :)

Moja siostra zaszla w ciaze 8 msc po cc i co lepsze drugie urodzila naturalnie oczywiscie to bylo w Angli bo u nas zaden lekarz by sie na cos takiego nie zgodzil, sama bym sie nie odwazyla :)
 
reklama
Hej, hej dziewczynki odnośnie TP ja mam wyliczony tylko z Usg z OM nawet nie wpisany. Cykle miałam po ok 50 dni, na następnej wizycie to będzie koło 12 tygodnia to bd najbardziej prawdopodobny ustalony TP. Wstępnie jest 31.12;) co do płci to mam przeczucie na córkę, teściowa też tak twierdzi:) ogólnie to każdy życzy mi córki skoro mam już syna. Ja uważam że najważniejsze aby było zdrowe uciesze się bardzo jak będzie drugi synuś bo już mam wybrane imię dla chłopca;)
 
Witam się i ja dzisiaj , jakoś ta noc szybko zleciała , jak nie będzie rosy biorę kocyk i spadam na podwórko leżeć w cieniu ,[emoji6][emoji6]

Co do płci jak u mnie mają być bliźniaki to chciałabym parkę , ale co już będzie byle żeby były zdrowe i żeby donosić je do bezpiecznego momentu [emoji4]

A i jeszcze się ostatnio boje żeby było tylko 2 a nie że się gdzieś 3 schował bo wtedy już bym się nie cieszyła [emoji848][emoji19]tylko załamała [emoji29]

Co do mamy , mamy bardzo dobry kontakt , śmiejemy się razem , możemy o wszystkim, pogadać , czasami wole z nią rozmawiać niż z siostrami a mam je 3

Zawsze by moglobyc jeszcze wiecej :D
Tu po jednym dziecku pozniej mieli piecioraczki :)
Link do: Odessa Five
 
To jest tak smutne, że aż brakuje słów by to opisać. Twoja babcia mimo wszystko musiała być nieszczęśliwa. A miała tak wiele...

Locja tez czasem odnosiłam takie wrazenie. Po rozwodzie z dziadkiem i chorobie nie ulozyla juz sobie zycia. Odwiedzaliśmy ja wszyscy czesto, kazdy zabieral na świeta, weekendy... Ale samotność jednak jej doskierala... Do tego straciła mojego tate który zmarł w wieku 38lat i to ja chyba dobiło najbardziej, chyć trzymała się dzielnie i do końca swoich dni byla samodzielna...
 
Hejo
My juz po komunii synka. Wszystko idealnie się udało tak jak chcialam. Goscie jeszcze sa wiec dzieci mają wolne od szkoly. I tak maja co rok dyplomy za frekwencję to mogą nie isc raz od święta[emoji4][emoji16]. W koncu to za mną i mogę odpoczac.
Bylismy wczoraj w gorach wdrapac się na Sokolik. Nawet fajnie sie szlo, nie bylo upalu bo w lesie fajnie wiało. Ale na szczycie to juz mialam pietra bo mam lęk wysokości hehehe. Mózg odpoczety najważniejsze no i trochę mi przykro ze goście juz jadą bo jestesmy tu w mieście sami jak palec bo rodzina na gornym Śląsku. My z mezem stamtąd pochodzimy. Najchętniej to bym tam zwiala z powrotem.
Co do wakacji to my się wybieramy nad polskie morze bo chlopcy jeszcze nie byli.

Nie wiem czy pytalam pijecie kawe? Ja wcześniej przed ciąża pilam duzo kawy potem przestałam jak tylko zrobilam test i teraz znów piję ale tylko jedną dziennie i tak naprawdę mleko z kawą. Ale jakies mam wyrzuty sumienia ze to nie zdrowe[emoji23]
 
No rzeczywiście boże ale wtedy to musi być jazda ekstremalna
U mnie w rodzinie były bliźniaki i u męża też więc wiesz [emoji4][emoji4]
 
Cześć poniedziałkowo:).

Ja juz zawiozłam syna do szkoły, zaliczyłam pobranko krwi na awidność cyto, zakupy w Biedrze, szybkie ogarnięcie domu i właśnie pałaszuje śniadanko :laugh2:.

Co do wakacji to my w tym roku odpuszczamy zagranicę ale z racji tego że mężuś miał z pracy bon z wakacji.pl to zamówiliśmy sobie na koniec czerwca hotel z basenem i spa w Sudetach, blisko jeziorko i trasy rowerowe dla chłopakow... a ja będę odpoczywać na leżaczku w cieniu. Samolotem boje się w moim stanie lecieć ze względu na problemy z ciśnieniem. Chodź planowaliśmy od dłuższego czasu w tym roku Grecja to odpuszczamy..
Na prenatalne umowiłam się 16czerwca dopiero ale lekarz stwierdził ze lepiec po 13tyg. Niech mu będzie ;).

Witam nową mamusie :).

Kciukacy za wizytujace :).



85993e3kuph7xu8k.png
mhsv3e5erv5f9l1n.png
Do Karpacza?
 
Hej wtorkowo :cool2:! Piękny, słoneczny dzień się zapowiada.

Widzę dziewczyny ze temat płci zrobił się poważny... Kazdy mysli co bedzie. Każdy ma swoje małe marzenia.
Nam marzy się dziewczynka :). Ale co bedzie bedziemy kochac najbardziej na świecie.
Nigdy nie zapomnę słów mojej nieżyjącej już 96 letniej babci która miała trzech synów i przeszła w życiu bardzo dużo rozwód, 10 letnie sprawy w sadzie o podział majątku, amputacje piersi, leczenie i śmierć jednego z synów w młodym wieku ale od zawsze powtarzała że jedyne czego w życiu nie doświadczyła to córka, która bardzo byłaby jej potrzebna w wielu zdrowotno-intymnych sytuacjach bo mimo tego że miala trzy cudowne synowe, to jednak synowa to nie to samo co córka... A zarówno moj tata jak i jego bracia byli wsparciem dla mamy ZAWSZE!

Ale to takie moje osobiste przemyślenia. Ja z moja mama mam b. dobry kontakt. Z teściowa niestety juz niekoniecznie...

Mnie gin liczy termin wg OM rożnica jest u mnie 2-3 dni...

Miłego dzionka :-) :).

I az 10 lat o podzial majatkow? Moja mama walczy juz rok i wszyscy czekamy kiedy sie to skonczy eh.
 
reklama
Do góry