reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

A jak U was z aktywnoscia? Rower, pływanie, jogging?
Macie na to siły?
Ja ledwo do sklepu się tocze, sił mi brak i czuję się jakbym już miała +20kg..... A wiem że są mamuśki które w ogóle nie muszą zmieniać stylu bycia w ciazy, ćwiczą, są fit, piękne, zadbane, u malowane, z ulozonymi włoska i I w bucikach na obcasie ech.... Mam taką w pracy na swoim piętrze i aż mnie zazdrość zżera jak ja widzę....
Ja w weekendy troche rower, ale na co dzień tez odpoczywam ile się da [emoji5]
 
reklama
Wczoraj zjadłam frytki, o jeny jak ja zalowalam.... Ni jak nie mogę jeść niczego robione go w głębokim oleju. Żołądek mnie za to nienawidzi. Więc zostają owoce, chleb, makaron i jogurty uuuuuuuu
Ja za to mam nieustannie ochote na domowe frytki, ale z racji, ze tluste staram sie ograniczac [emoji85][emoji5]
 
A czy wy tez tak macie jak na obrazku? :D
 

Załączniki

  • kobieta_w_ciazy_2-795x580.jpg
    kobieta_w_ciazy_2-795x580.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 87
A Ja wlasnie xjadlam 1.5 kilo truskawek i zaraz umre
Ja kupiłam pół kilku, kilka zjadłam ją, resztę córką, a ja tez umieram, taka zgaga męczy szok.
Nic przełknąć nie mogę.
Obiadu nie ma kolejny dzień, wczoraj tylko był ale to moja mama przyszła wnuczkę odwiedzić i zrobiła.
Nie mam ochoty stać w garach po pracy, po prostu padam, wchodzę do domu, szybko coś dla dziecka zrobię, kładę się do łóżka i tak leżę do wieczora.
Kurcze żałuję że nie wzięłam wtedy zwolnienia, teraz się męczę. W pracy na siedząco zasypiałam.
Jeszcze 2 tygodnie muszę do wizyty wytrzymać i biorę zwolnienie. Niech się dzieje co chce.
 
Ja tez zjadła truskawek :D i kiwi moje 2 przysmaki i sok pomarańczowy 100 :)
Jeśli chodzi o fizycznośc hm... lenistwo nie chce mie sie nawet nie chcieć ... ostatnio boli mnie bardziej kregosłup krzyzowy niz zwykle chyba temu ze macica rosnie i sie wszytsko rozciaga ... a ja doscyz ze po zatsrzykach bóle kostne to jeszcze mój kregosłup sam w sobie juz przeszedł swoje ;/
 
reklama
Do góry