reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej:) Wczorajsza wizyta na + :) a tak sie bałam. Przezierność 1mm więć bardzo dobrze:) wszystko kompletne wszystko w normie dzidziol brykał, i lekarz wstepnie powiedzial ze jest szansa ze bedzie dziewczynka, ale pewniej potwierdzi na nastepnej wizycie :) Zdjątka nie dostałam żadnego:( ale widzialam wiercipiętkę i to mi wystarczy :)
 
reklama
Pierwsza ciaza.... Teraz taki jest o 5tg wcześniej ale I już mam 4kg na plusie.... No i start z 51kg a nie 49kg I słabsze mięśnie są u mnie o wiele niż były te 7 lat temu :) a i dzidzia szu ciek rośnie.

No ja 1 ciążę ż 55 startowałam. Teraz 7 ciąża więc mięśnie brzucha mają wiele do życzenia,
 
Hej:) Wczorajsza wizyta na + :) a tak sie bałam. Przezierność 1mm więć bardzo dobrze:) wszystko kompletne wszystko w normie dzidziol brykał, i lekarz wstepnie powiedzial ze jest szansa ze bedzie dziewczynka, ale pewniej potwierdzi na nastepnej wizycie :) Zdjątka nie dostałam żadnego:( ale widzialam wiercipiętkę i to mi wystarczy :)

Najważniejsze że zkruszynka się dobrze rozwój. Jak będzie po 2 stronie będziesz mieć mnóstwo zdjec
 
Hej:) Wczorajsza wizyta na + :) a tak sie bałam. Przezierność 1mm więć bardzo dobrze:) wszystko kompletne wszystko w normie dzidziol brykał, i lekarz wstepnie powiedzial ze jest szansa ze bedzie dziewczynka, ale pewniej potwierdzi na nastepnej wizycie :) Zdjątka nie dostałam żadnego:( ale widzialam wiercipiętkę i to mi wystarczy :)

Kolejne supe wieści . Moze i dla mnie dzisiejszy dzień będzie udany.
Ja mdłości nie miałam i nie mam ale apetyt mam za siedmiu ..
Ale startuję z dużo wyższej wagi niz wy tutaj podajecie do malutkich i drobnych kobietek nie należe...
 
Hej:) Wczorajsza wizyta na + :) a tak sie bałam. Przezierność 1mm więć bardzo dobrze:) wszystko kompletne wszystko w normie dzidziol brykał, i lekarz wstepnie powiedzial ze jest szansa ze bedzie dziewczynka, ale pewniej potwierdzi na nastepnej wizycie :) Zdjątka nie dostałam żadnego:( ale widzialam wiercipiętkę i to mi wystarczy :)
No i super [emoji4][emoji4][emoji4]

Wiecie ze tyyle jem a spadlam 1.5kg ale to podobno normalne
 
Zazdroszcze :wink:. Ja juz na plus mam prawie 2kg ale jak sie 3/4 dnia lezy i je... To nic dziwnego:crazy:.
Ja tez się lenie xD i jem mnóstwo 48.5 waze teraz a brzuszek rosnie [emoji16] zaczynałam z nie cale 50 ale doktorka mowila ze tak jest na początku bo organizm pracuje i jak sa mdłości to też a ja 2 tyg to mialam takie solidniejsze i mniej jadlam
Tak sobie wyglądam [emoji85]

2018-05-25-12-21-04.jpg
 

Załączniki

  • 2018-05-25-12-21-04.jpg
    2018-05-25-12-21-04.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 341
reklama
Ja sama w sobie mam szybką przemianę więc norma [emoji23] mi utyc ciężko było ale takie mam geny hehe ważne ze wyniki dobre


Tym bardziej zazdroszcze genów i super figurki :sorry2:. Ja geny mam te przeciwne :rofl:.
U nas w rodzinie wszyscy "postawi".

A moja bratowa jest 2 tyg przed terminem porodu i przytyła 3kg. A brzusio mam pokaźny :-) :). Nie ma reguły.
 
Do góry