reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Pozale się troszkę bo mnie krępuje mój zasrost na brzuchu [emoji22]zawsze miałam włosy koło pępka i wgl na brzuchu i je golilam a teraz masakra mam brzuch jak jakiś mężczyzna , krępuje mnie to bardzo [emoji22][emoji22][emoji22]
 
reklama
Motylkowelove wspaniałe wieści :-) gratuluję!

Witam nowe mamy.

Ja mam brzuch jak w 6 miesiącu :-) i chodzę w tej ciąży naprawdę pięknie, jak w pierwszej bo w drugiej wyglądałam tragicznie ;-)

Wkrecilam się ostatnio na płeć i wychodzi Nam Cora ;-) byłoby wspaniale :-) choć kiedyś kiedyś wychodził Nam synus trzeci.

Czy ktoś jeszcze myśli o Niffity lub Harmony czy tylko ja??

Ja rozmyślam o Niftach ale decyzję podejmę po prenatalnych
 
Kochane 14czerwca będę miała badania prenatalne w Elblągu.
Dzidziuś ma teoretycznie 10tygodni, ale z wczorajszego usg wyszedł początek 9tygodnia. Czy powinnam się martwić?
 
Kochane 14czerwca będę miała badania prenatalne w Elblągu.
Dzidziuś ma teoretycznie 10tygodni, ale z wczorajszego usg wyszedł początek 9tygodnia. Czy powinnam się martwić?
Ale czym sie martwić? Że wg usg dziecko jest mniejsze o tydzień? Nie powinnaś sie tym martwić, jeśli.lekarz nic niepokojącego nie zauważył. Ja też mam ciążę mlodszą o ponad tydzien ze wzgledu na pozną owulacje.
 
Dzieki dziewczyny. Jak zwykle pewnie przesadzam. Ale ja mam taki durny charakter,ze wszystko widze w czarnych barwach.
 
Ja już doktorka cudowna [emoji7] wyprzytulala mnie i dała numer i wgl
Dzidziuś praktycznie co do dnia ma prawie 4cm [emoji4] żebym się bardzo nie stresowala prenatalnymi .
Siedzialam u niej prawie godzinę tak pogadalysmy . Mówiła ze wkroczylismy w 12 tydzień i myśli że pod względem odrzutu dzidziusia zagrożenie minęło i jak będzie już po 14 tyg będziemy się traktować jak normalna zdrowa ciążę [emoji4]
Powiedziała od razu ze jak bedzie zgodnie z planem to koło 16grudnia robimy cesarke bo nie będziemy ryzykować , a ona chce żebym ja to dziecko miała i sama przeżyła bo ciąża wyczekana i wysokiego ryzyka .
Jestem szczęśliwa i bardzo zadowolona z Pani doktor [emoji4] z moim doktorkiem znaja sie także czuje się bezpiecznie póki co jak to ona mówiła Bogami nie sa ale mam obstawe na wypasie [emoji4]

Ma gadać lekarzowi od prenatalnych żeby się obchodził zE mną delikatnie [emoji23]
No i pappa będę mieć :/ bo to już w tym razem a mam na fundusz badania .
Wgl leki wszystkie na ryczalt bez proszenia .
Super wizyta [emoji4]
Super bedzie dobrze !
 
No powiem Wam zE odejść od mojego gina nie lada wyczyn żeby zaufać komuś innemu ale oni są dobrymi znajomymi więc wiem że doktorka się mną zaopiekuje z reszta sama powiedziala zE poprowadzi jak córkę[emoji4] a to ważne wiedza i serce = mój spokój zE jestem w dobrych rękach [emoji4]


Kto dzisiaj jeszcze wizytuje ?
 
reklama
Kochane 14czerwca będę miała badania prenatalne w Elblągu.
Dzidziuś ma teoretycznie 10tygodni, ale z wczorajszego usg wyszedł początek 9tygodnia. Czy powinnam się martwić?
To zależy jak bylo na wcześniejszych wizytach bo jeśli od początku tak jest to ok jeśli teraz nagła zmiana to trochę bym się martwiła chyba Ale nie starsze bo czasami wystarczy zły pomiar
 
Do góry