reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Mi dzisiaj lekarka mówiła że były jakieś tam nowe badania i od nospy się odchodzi (chociaż w sąsiednim mieście w szpitalu podają tylko nospę, pani doktor trochę się zdziwiła) w każdym razie przepisała mi inny lek rozkurczowy ale nazwy nie rozczytam a jeszcze nie zrealizowałam recepty :/
Trzeba unikać brać tylko w najgorszej potrzebie ponoc napiecie miesniowe i coś tam jeszcze u dzieci powoduje
 
reklama
Dziewczyny doradzcie
Idę jutro do fryzjera na farbowanie włosów. Ostatnio miałam rozjasniany odrost najpierw rozjasniaczem później farba. Czy rozjaśnia z nie szkodzi w ciąży? Teraz niby one sa z tych zdrowszych.
I czy muszę mówić fryzjerce że jestem w ciąży? Szczerze wolałabym nie mówić, tylko czy muszę?
Spokojnie , rozjaśniacz ani farba nie dotrą do dzidzia , tylko żebyś nie wdychała tego za bardzo bo może cię zemdlic , ale tak to spokojnie możesz farbować bo farba nie dostaje się do krwi prZrcirz [emoji846]
 
Cześć dziewczyny. Przepraszam, że się tak wczoraj uniosłam, ale miałam ciężki dzień. Wkur.... w pracy, potem wkur..... w domu..... i tak wyszło. Nie umiem się z Wami rozstać. Mam nadzieję, że zostanę tutaj do grudnia :). Jestem już po wizycie :) 10+3.... Dzidziuś bardzo ruchliwy ;) Machał rączkami i nóżkami :) Wspaniały widok :) Pani ginekolog poinformowała mnie o badaniach prenatalnych. U mnie w Częstochowie jest to koszt 230zł, więc się wcale nie zastanawiałam. Jestem umówiona na 5.06 :)
Czasami nad emocjami się nie panuje [emoji6]
Super że na wizycie wszystko dobrze że dzidziu rośnie . Gratulacje [emoji4]
 
He he wlasnie mialam to pisac .czy wy jeatescie takie leniwe teraz jak ja. Obiad ugotuje ale sprzątać mi sie nie chce. Nawet filmiki na yotobie o sprzataniu ogladam zeby sie zmobilizować
Takie uroki ciąży , ja też jak siądę na kanapę tak mi się ruszyć za pierona nie chce [emoji23]dobrze że mama jest na dole więc obiad nie muszę gotować bo ona zawsze nas wola tZn mnie i synka bo jak mąż jest to wiadomo trzeba gotować chłopu [emoji6][emoji6]
 
reklama
Do góry