reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Mi dzisiaj lekarka mówiła że były jakieś tam nowe badania i od nospy się odchodzi (chociaż w sąsiednim mieście w szpitalu podają tylko nospę, pani doktor trochę się zdziwiła) w każdym razie przepisała mi inny lek rozkurczowy ale nazwy nie rozczytam a jeszcze nie zrealizowałam recepty :/
Ja w 2016/2017 bylam w ciazy i no spe bralam 3x dziennie. Ale tez slyszlalam ze są dwie szkoly. Jedni mowia ze mozna inni ze nie
 
reklama
Motylkowelove dziękuję! Odganiam!!

Co za bzdura z tą nospa, zrzarlam pół apteki jak byłam w pierwszej ciąży i urodziłam pięknego zdrowego syna z zerowymi defektami!! Nie mówię że to super jest ale jest na pewno lepsze niż skurcze które mogą doprowadzić do porodu przedwczesnego. Jedyne co mi siadło, to wątroba ;-) ale przy ilości leków zjedzonych wcale mnie to nie dziwi ;-)
 
Tak bardzo pragnę tego dziecka.. że aż dzisiaj kupiłam body..
 

Załączniki

  • B9BDE31A-A1BB-4081-8640-E99C6BC5ECDC.jpeg
    B9BDE31A-A1BB-4081-8640-E99C6BC5ECDC.jpeg
    263,3 KB · Wyświetleń: 97
  • 1CB24ED8-B90A-4E8E-A096-6DA25B9D9A8E.jpeg
    1CB24ED8-B90A-4E8E-A096-6DA25B9D9A8E.jpeg
    159,1 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Do góry