reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Wczoraj pol dnia przelezalam na polu na kocu na brzuchu :) a w nocy to spie i na jednym i na drugim i na brzuchu i na plecach :D wszystkie pozycje po trochu :D
Jak ja w drugiej ciazy czulam ruchy w 16 tyg to.moja gin powiedziala ze to nie mozliwe ale napewno to bylo to :)
zapamietajcie gdzie czulyscie pierwszy ruch, lewa strona to chlopiec a prawa to dziewczynka :D
U mnie dzidzius bardzo po lewej stronie więc nie wiem czy poczuje po prawej [emoji23] a skąd taki przesąd? Dobre [emoji16]
Ja nie doświadczona nagadali mi o tym ucisku na zyle i staram się spać na lewo xD
 
reklama
@motylkowelove u mnie te skurcze zaczynały się lekkim bólem wychodzącymi z kręgosłupa i promieniujacycm na brzuch i powtarzały się W odstępie od 3 do 5 minut Ale jak pisałam ból mnie nie powalił. Miałam kamienie na woreczkiu żółciowym zostało mi to usunięte laparoskopowo. Ból towarzyszący kolce żółciowej to był dla mnie dramat z bolu prawie ściany gryzlam... brrr... coś strasznego nie życzę nikomu... więc poród to był Pikuś ;)
 
Wczoraj pol dnia przelezalam na polu na kocu na brzuchu :) a w nocy to spie i na jednym i na drugim i na brzuchu i na plecach :D wszystkie pozycje po trochu :D
Jak ja w drugiej ciazy czulam ruchy w 16 tyg to.moja gin powiedziala ze to nie mozliwe ale napewno to bylo to :)
zapamietajcie gdzie czulyscie pierwszy ruch, lewa strona to chlopiec a prawa to dziewczynka :D
O tego to nie słyszałam [emoji1]
W pierwszej ciąży czułam lekkie muskanie, coś ala rybka, ale po środku zaraz nad kością lonowa, nie wiedziałam co to może być bo wydawało mi się za wcześnie na ruchy, a też nie umiałam jeszcze rozpoznać czy to faktycznie dzidzia, było coś ok 12-13tc.
Teraz jeszcze nic nie czuje.

Co do ukrywania brzucha, ja to mam ciążę spożywcza więc u mnie nie widać tego właściwego ciazowego [emoji12]
 
No to jestem na L4. Lekarz sam kazal mi je brac, bo mialam cisnienie podwyzszone wiec nie mialam wyboru. Czy któraś z Was miala nadciśnienie w ciąży? Najwaznieksze ze z dzidzia jest ok, znowu widzialam serduszko pikajace :) A co do dyry - szok ;) Pelna kultura, gratulacje i uśmiech... padłam ... I po co mi byly te stresy?
Ja mialam w 1 ciazy podwyzszone cisnienie,w sumie to bardziej z nerwow ono wystepowalo.lezalam tez tydzien w szpitalu i nic niewykazalo zdrowe,Holter zakladany mialam na 24hdo domu i bylo miedzy 160-115 samo opadajace. Tez bez lekarstw sie obylo,w tej ciazy tez podwyzszone.
 
@motylkowelove u mnie te skurcze zaczynały się lekkim bólem wychodzącymi z kręgosłupa i promieniujacycm na brzuch i powtarzały się W odstępie od 3 do 5 minut Ale jak pisałam ból mnie nie powalił. Miałam kamienie na woreczkiu żółciowym zostało mi to usunięte laparoskopowo. Ból towarzyszący kolce żółciowej to był dla mnie dramat z bolu prawie ściany gryzlam... brrr... coś strasznego nie życzę nikomu... więc poród to był Pikuś ;)
Aha [emoji4] do porodu czasu a czasu tylko tak sie zastanawiam kiedy poznać ze to juz bo wiadomo jedne rodzą raz dwa drugie godzinami.
A to będzie zima nie wiadomo jak na świecie będzie ja do szpitala mam prawie godzinę [emoji23] trzeba będzie może wcześniej jechac i tam czekać chyba hehe
No chyba ze doktorka zdecyduje cc bo często po przygodach lekarze boją się porodów naturalnych ale to też nie wiadomo ja bym chyba wolała sama xD ale wiem że jeszcze nie wiem co mówię [emoji23]
 
Ruchy z synem to ja czulam dopiero kolo 20 tygodnia, pewnego ranka jak leżałem w łóżku nagle poczułam jak coś mi się wybebesza I z prawej strony brzucha taką kulkę ujrzałam, fajne uczucie. Nie mogę się doczekać znów tych ruchów :) ciekawe czy to się sprawdzi I przy drugiej ciąży poczuje szybciej;)
 
Wczoraj pol dnia przelezalam na polu na kocu na brzuchu :) a w nocy to spie i na jednym i na drugim i na brzuchu i na plecach :D wszystkie pozycje po trochu :D
Jak ja w drugiej ciazy czulam ruchy w 16 tyg to.moja gin powiedziala ze to nie mozliwe ale napewno to bylo to :)
zapamietajcie gdzie czulyscie pierwszy ruch, lewa strona to chlopiec a prawa to dziewczynka :D
Kurde to mam problem bo ja na środku hehehehe
 
U mnie dzidzius bardzo po lewej stronie więc nie wiem czy poczuje po prawej [emoji23] a skąd taki przesąd? Dobre [emoji16]
Ja nie doświadczona nagadali mi o tym ucisku na zyle i staram się spać na lewo xD

Gdzies na internecie wyczytalam :D o tej zyle to mi sie wydaje ze jak dzidzius jest troche wiekszy chociaz ja spalam na prawym i na lewym i nic sie nie stalo :)
 
reklama
Do góry