reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Zazdroszczę tych ruchów [emoji4] i tego ze wiecie jak to wszystko ma przebiegać[emoji6]

Znajde filmik jak wroce do domu to Ci wysle jak moja sie ruszala oczywiscie juz w zaawansowanej ciazy :) ale nie zawsze te ruchy sa przyjemne zwlaszcza jak wystawi reke lub noge i przejezdza po calym brzuchu :D albo z nienacka walnie z calej sily haha
 
reklama
Gdzies na internecie wyczytalam :D o tej zyle to mi sie wydaje ze jak dzidzius jest troche wiekszy chociaz ja spalam na prawym i na lewym i nic sie nie stalo :)
Te internety robią wodę z mózgu tak samo jest z tym chińskim kalendarzem [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja nie dam rady spać na lewo bo mi biodro odpadnie xD
 
Ruchy z synem to ja czulam dopiero kolo 20 tygodnia, pewnego ranka jak leżałem w łóżku nagle poczułam jak coś mi się wybebesza I z prawej strony brzucha taką kulkę ujrzałam, fajne uczucie. Nie mogę się doczekać znów tych ruchów :) ciekawe czy to się sprawdzi I przy drugiej ciąży poczuje szybciej;)
Haha ja miałam któryś dzień tak, popołudniu siedziałam na grillu ze znajomymi, i tak Mloda się nic nie ruszała, brzuch już pokaźny, było lato, i nagle jak mnie Mloda kopla to aż cały brZuch podskoczył do góry, koleżanka oczy jak pięć złotych zrobiła hehe
 
Znajde filmik jak wroce do domu to Ci wysle jak moja sie ruszala oczywiscie juz w zaawansowanej ciazy :) ale nie zawsze te ruchy sa przyjemne zwlaszcza jak wystawi reke lub noge i przejezdza po calym brzuchu :D albo z nienacka walnie z calej sily haha
Wiem wiem kolezanka relacjonowala swoje ruchy to czasami się wydawalo zE małe skórę przebije tak to wygladalo [emoji23][emoji23][emoji23] brzuch i stopa [emoji23]
 
U mnie dzidzius bardzo po lewej stronie więc nie wiem czy poczuje po prawej [emoji23] a skąd taki przesąd? Dobre [emoji16]
Ja nie doświadczona nagadali mi o tym ucisku na zyle i staram się spać na lewo xD
Ja w poprzedniej ciąży spałam tylko na lewym tak mi było najwygodniej (no i tak najlepiej wiadomo) na prawym mi dretwialy ręce i się nie wysypialam ale teraz no niewygodnie mi jakoś ani na lewym ani na prawym najchętniej bym na brzuchu spała ale wolę się odzwyczajac :(
 
Ja w poprzedniej ciąży spałam tylko na lewym tak mi było najwygodniej (no i tak najlepiej wiadomo) na prawym mi dretwialy ręce i się nie wysypialam ale teraz no niewygodnie mi jakoś ani na lewym ani na prawym najchętniej bym na brzuchu spała ale wolę się odzwyczajac :(
Ja to samo na brzuchu :/ może z ta poduszka będzie lepiej
 
Te internety robią wodę z mózgu tak samo jest z tym chińskim kalendarzem [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja nie dam rady spać na lewo bo mi biodro odpadnie xD

A mi akurat to sie zgadza z obydwoma corkami :) bo tam sie inaczej liczy lata i na przeliczniku wyliczalam :) pozniej sprawdzilan w tabelce.
 
reklama
Do góry