reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Mnie bolało. I miałam silne klucia w pochwie. I ponoć tak oto w cudowny sposób moja macica daje znać że się powiększa....
No to ma mam podobnie z tymi kłuciami, choć nie są silne, ale czasem coś tam w środku czuje. Bardziej mnie ciekawi ten typowy bol na okres.kurcze juz nie pamietam jak to bylo w pierwszej ciazy ;)
 
reklama
Hej. Dawno nie pisałam, ale poczytuje Was. Widzę, że wiele z Was ma jakieś dolegliwości bólowe.
To koja druga ciąża. Syn ma 8 lat. I pierwsza przebiegała lajtowo tak bardzo, że nie przypominam sobie żadnych takich boleści.
Obecnie rozważam wizytę na SOR... wczoraj pojawiła się brązowawa plama na bieliźnie. Wzięłam nospe, dupaston i zasnęłam. W dzień niby ok, ale dużo leżałam. Teraz znowu znalazłam brunatną niteczkę na wkładce hig.
Nie wiem co o tym myśleć. Podbrzusze dokucza.
Obecnie 7 tydzień zaczęłam w poniedziałek. Pozdrawiam
 
Hej. Dawno nie pisałam, ale poczytuje Was. Widzę, że wiele z Was ma jakieś dolegliwości bólowe.
To koja druga ciąża. Syn ma 8 lat. I pierwsza przebiegała lajtowo tak bardzo, że nie przypominam sobie żadnych takich boleści.
Obecnie rozważam wizytę na SOR... wczoraj pojawiła się brązowawa plama na bieliźnie. Wzięłam nospe, dupaston i zasnęłam. W dzień niby ok, ale dużo leżałam. Teraz znowu znalazłam brunatną niteczkę na wkładce hig.
Nie wiem co o tym myśleć. Podbrzusze dokucza.
Obecnie 7 tydzień zaczęłam w poniedziałek. Pozdrawiam
Nie wiem czy czytałaś moja akcje z zeszłego tygodnia.
Nie będę mówić że na pewno nic się nie dzieje, ale w moim przypadku były wręcz wycieki brązowe, cała wkładka brudna, gęsto, no szkoda gadać, plus bóle.
Zaryczana na ostry dyżur pojechałam w pt z mężem a oni do mnie ze mi usg ie zrobią bo nie ma kto go zrobić i mam do poniedziałku czekać na usg.
Weekend przelezalam. Pełna czarnych myśli.. W poniedziałek na usg z mężem zajechalismy a tam zdrowe 8t6d ciąży, oliwka 21mm I serducho pięknie biło a brązowa wydzielina.... Cóż ponoć tak moje cialo reaguje na rozciąganie się macicy. Pękają nauczynka I tyle....
 
@Dagaa11 tak bole czasem jak na okres czasem jakby gilgajokłują jajniki i dzis wyjatkowo czuje parcie wlasnie takie rozpychanie macicy caly dzien ostatnio kilka razy tak czulam a teraz caly dzien. Cudowne uczucie:) jeny ja sie tak ciesze normalnie medżik:) niech wszystko bedzie dobrze u nas wszystkich :) :*
 
Nie wiem czy czytałaś moja akcje z zeszłego tygodnia.
Nie będę mówić że na pewno nic się nie dzieje, ale w moim przypadku były wręcz wycieki brązowe, cała wkładka brudna, gęsto, no szkoda gadać, plus bóle.
Zaryczana na ostry dyżur pojechałam w pt z mężem a oni do mnie ze mi usg ie zrobią bo nie ma kto go zrobić i mam do poniedziałku czekać na usg.
Weekend przelezalam. Pełna czarnych myśli.. W poniedziałek na usg z mężem zajechalismy a tam zdrowe 8t6d ciąży, oliwka 21mm I serducho pięknie biło a brązowa wydzielina.... Cóż ponoć tak moje cialo reaguje na rozciąganie się macicy. Pękają nauczynka I tyle....
Miód na moje serce lejesz normalnie zaraz mi lżej!!!
Obyś miała rację. Nie panikuje jeszcze, ale czujność zachowana. Mam wizytę we wtorek - pierwsze usg. Więc niekoniecznie chce mi się po SOR denerwować....
 
Miód na moje serce lejesz normalnie zaraz mi lżej!!!
Obyś miała rację. Nie panikuje jeszcze, ale czujność zachowana. Mam wizytę we wtorek - pierwsze usg. Więc niekoniecznie chce mi się po SOR denerwować....
Panikowc nie polecam z własnego doświadczenia :D ale oszczędzaj się, uważaj co jesz, bo przy kupie jest gorzej z tymi uplawami, u mnie właśnie wtedy były te straszne wycieki. Więc pilnuj co hy nie bylo zatwardzenia :) dużo wody I spokój, oraz policz czy to Joe jest czasem pora na miesiączkę? Bo u mnie chyba była he he.
Ja łykam duphaston 3x1 I od tygodnia w pracy mnie nie widzieli heh... Ale wolę być do tyłu z kasą teraz a przetrwać ten najgorszy okres.... :)
 
Musze do pracy iść w piatek, pon i wtorek. Potem biore l4. Poprzednią ciążę pracowałam do 9 miesiąca. Teraz już taka głupia nie będę.

Fakt, po kupie znalazłam brunatne ślady na wkładce. Wyjątkowo od tygodnia mam zaparcia. A nigdy nie miałam!
Kefir i ogórek kiszony
 
Musze do pracy iść w piatek, pon i wtorek. Potem biore l4. Poprzednią ciążę pracowałam do 9 miesiąca. Teraz już taka głupia nie będę.

Fakt, po kupie znalazłam brunatne ślady na wkładce. Wyjątkowo od tygodnia mam zaparcia. A nigdy nie miałam!
Kefir i ogórek kiszony
Ale też nie przesadzaj żeby nie zrobić sobie krzywdy w drugą stronę :)
 
reklama
Spoko. Umowę mam na nieokreślony. Własnie jestem w trakcie przeprowadzki. Z nudów nie umrę
Mi bardziej o ten kefir szło :D bo za częste latanie do ubikacji też może źle wpłynąć :) :)

No to się załatwiłas, przeprowadzka w dodatku, anglicy gadają "new house new baby" u mnie się sprawdziło bo w lutym się przeprowadziliśmy a w marcu zaszlam :D
 
Do góry