reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej dziewczyny nie wierzę że to piszę. Zrobiłam dziś progesteron wynik 3,65. Zaczęłam lekko plamić. Zadzwoniłam do lekarza który kazał mi przyjechać. Po usg powiedział że zarodek nie rozwija się prawidłowo, że jego zdaniem nic z tego nie będzie. Wyjaśnił mi jak będzie wyglądało poronienie i powiedział żeby się nie martwić i dobrze że tak wcześnie.
Czesc, przytulam.. wszystko wskazuje na to, ze za kilka dni czeka mnie ten sam los
 
reklama
Po tym dzisiejszym smutnym dniu, zaczęłam się na poważnie denerwować.... co to będzie....

A ja zeby sie nie denerwowac poszlam.na spacer, zjadlam ryby i pomoglo :)
Jestem tego samego zdania ze co ma byc to bedzie, nic sie nie da uniknac.
Ja sie ciesze ze jest forum i ze moge tu byc bo nikt mnie nie zrozumie tak dobrze jak Wy :)
 
Hej dziewczyny nie wierzę że to piszę. Zrobiłam dziś progesteron wynik 3,65. Zaczęłam lekko plamić. Zadzwoniłam do lekarza który kazał mi przyjechać. Po usg powiedział że zarodek nie rozwija się prawidłowo, że jego zdaniem nic z tego nie będzie. Wyjaśnił mi jak będzie wyglądało poronienie i powiedział żeby się nie martwić i dobrze że tak wcześnie.


Bardzo mi przykro :(
 
Pewnie bede zagladac co jakis czas co tam u Was slychac ;-)
Dziekuje za wiarę i wsparcie :*
Aga, bardzo mi przykro. Jestes cudowna kobieta i wierze, ze za jakis czas wszystko ulozy sie tak, jak sobie tego zyczysz!
Hej dziewczyny nie wierzę że to piszę. Zrobiłam dziś progesteron wynik 3,65. Zaczęłam lekko plamić. Zadzwoniłam do lekarza który kazał mi przyjechać. Po usg powiedział że zarodek nie rozwija się prawidłowo, że jego zdaniem nic z tego nie będzie. Wyjaśnił mi jak będzie wyglądało poronienie i powiedział żeby się nie martwić i dobrze że tak wcześnie.
A ktory to tc? Co znaczy,ze zarodek nie rozwija sie prawidlowo? Moze jest jeszcze nadzieja?
To ja jeszcze dorzuce zlych wiesci. Beta z dzisiaj prawie 30 000. I brak zarodka? Chyba teraz mi juz pozostaje czekac na nieuniknione.
Spokojnie, nic jeszcze nie jest przesadzone, zrob w miare mozliwosci wczesniejsze usg :*
Ja mam dość tych wszystkich tragicznych wieści na dzisiaj mam wrazenie ze zaraz oszaleje......
Dokladnie ja to samo, pol dnia nie bylo mnie na forum, a tutaj tyle zlych wiadomosci... :(
Masakryczny dzien dzis tu. Srrasznie mi przykro, tymbardziej, ze przypomimam sobie co przechodzilam w grudniu. Dziewczyny nie łamcie się. Trzymajcie sie dzielnie.
Ja wlasnie tez przypominam sobie swoja strate i jest.mi dzisiaj strasznie ciezko, tym bardziej czekając na piątek...
 
Hej dziewczynki ja juz po wizycie serduszko bije terminy z usg i OM się zgadzają ...tylko mam takie wrazenie ze ta wizyta wcale mnie nie uspokoiła ponieważ pecherzyk powinien byc okrągły a moj jest podłużny i nie wiem co to oznacza pani doktor mówi ze trzeba obserwować ale jejku nie wiem co myśleć

Super :) ja bym sie chyba tym nie przejmowala
 
Hej dziewczyny jestem nowa. dziś byłam u gina i fasolki jeszcze nie widać, ale beta z dziś to 242. termin wstepnie na 27 grudnia ;) mam nadzieje, że dzidzia się będzie rozwijać, staraliśmy się prawie pół roku. Boje sie, bo mam wielka infekcje grzybicza i dopiero wieczorem zaraz wloze pierwsza dawke leku. pozdrawiam i tule te, które dziś usłyszały złe wieści :(
 
reklama
No nic, grunt że koniec końców z badania byłam zadowolona.
To jest najważniejsze.
Hej dziewczyny nie wierzę że to piszę. Zrobiłam dziś progesteron wynik 3,65. Zaczęłam lekko plamić. Zadzwoniłam do lekarza który kazał mi przyjechać. Po usg powiedział że zarodek nie rozwija się prawidłowo, że jego zdaniem nic z tego nie będzie. Wyjaśnił mi jak będzie wyglądało poronienie i powiedział żeby się nie martwić i dobrze że tak wcześnie.
Bardzo mi przykro..
A jak ogólnie się czujecie? Macie jakieś dolegliwości ciążowe?
Ja dzisiaj źle się czuje. Jestem zmęczona, bardzo rozdrażniona, zaczął boleć mnie brzuch - przez moment myślałam, że boli jak na okres.

Kiepsko.
 
Do góry