reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej dziewczyny nie wierzę że to piszę. Zrobiłam dziś progesteron wynik 3,65. Zaczęłam lekko plamić. Zadzwoniłam do lekarza który kazał mi przyjechać. Po usg powiedział że zarodek nie rozwija się prawidłowo, że jego zdaniem nic z tego nie będzie. Wyjaśnił mi jak będzie wyglądało poronienie i powiedział żeby się nie martwić i dobrze że tak wcześnie.
Identyczna sytuacja jak moja..
 
reklama
Hej dziewczyny nie wierzę że to piszę. Zrobiłam dziś progesteron wynik 3,65. Zaczęłam lekko plamić. Zadzwoniłam do lekarza który kazał mi przyjechać. Po usg powiedział że zarodek nie rozwija się prawidłowo, że jego zdaniem nic z tego nie będzie. Wyjaśnił mi jak będzie wyglądało poronienie i powiedział żeby się nie martwić i dobrze że tak wcześnie.

Kochanie tak mi przykro :< miałam nadzieję , że to jednak błąd labo... ściskam Cię ;*
 
A ja powiem tak... co ma się stać to się nie odstanie ... na forum można dostać dużo wsparcia , problemy mogą być na każdym etapie ciąży niestety
Chociaż dzisiaj to już zbyt dużo
 
Dziękuję :-) Wynik bety 23100 wiec gdybym mogla to skakalabym z radosci i progesteron tez wzrosl.
Tak to moj wielki wyczekany cud - synek jak byl malutki teraz prawie 3 latek :-)

Odnosnie cukru 103 na czczo to nie ma tragedii. Powyzej 126 w 2 badaniach kieruje się do poradni diabetologicznej lub zleca test obciazenia glukoza. Ja pewnie bede miala w tej ciazy pompę insulinowa, zobaczymy za tydzien w środę mam wizyte w poradni a do tego czasu insulina w penach.

Czyli wszystko zapowiada się bardzo ładnie :) ale cukru to pilnuj jednak ;*
 
@motylkowelove oczywiscie pilnuje kilka razy dziennie chodź z wynikami różnie bo i mimo diety i lekow hormony bazują i stres powiduje ze nie zawsze wyniki sa idealne ale jestem wlasnie po wizycie u immunologa i Pani doktor na wyzsze wyniki powiedziala mi wlasnie zeby sie nie stresowac i czekac do wizyty w poradni diabetologicznej.
 
Dziewczyny, a czy ktoras z was ma przechorowana cytomegalie? U mnie Igg dosc wysokie, zastanawiam sie co to oznacza, (Igm ujemne).
 
reklama
Do góry