reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Masakryczny dzien dzis tu. Srrasznie mi przykro, tymbardziej, ze przypomimam sobie co przechodzilam w grudniu. Dziewczyny nie łamcie się. Trzymajcie sie dzielnie.
 
Dziękuję :-) Wynik bety 23100 wiec gdybym mogla to skakalabym z radosci i progesteron tez wzrosl.
Tak to moj wielki wyczekany cud - synek jak byl malutki teraz prawie 3 latek :-)

Odnosnie cukru 103 na czczo to nie ma tragedii. Powyzej 126 w 2 badaniach kieruje się do poradni diabetologicznej lub zleca test obciazenia glukoza. Ja pewnie bede miala w tej ciazy pompę insulinowa, zobaczymy za tydzien w środę mam wizyte w poradni a do tego czasu insulina w penach.
I gratuluje pięknego wyniku! :)
 
@lucalew w ciąży normy cukru są zupełnie inne niż dla niecieżarnych, masz rację, że cukier powyżej 126 jest wskazaniem do poradni ale dla niecieżarnych. W ciąży cukier na czczo nie powinien przekraczać 92, jeśli jest wyżej to wskazuje na cukrzycę ciążową.
@EklerkaDaria to Ty już weterana jesteś więc wszystko dobrze wiesz. Faktycznie może ten cukier przez zachciankę, ale warto mieć na niego oko.
Zgadza sie normy dla kobiet w ciazy to 70-90 ale pojedynczy wyzszy wynik o niczym nie swiadczy. Warto monitorować i zrobic jeszcze raz badanie pozimu glukozy na czczo no i pewnie lekarz pokieruje juz odpowiednio.
 
Hej dziewczynki ja juz po wizycie serduszko bije terminy z usg i OM się zgadzają ...tylko mam takie wrazenie ze ta wizyta wcale mnie nie uspokoiła ponieważ pecherzyk powinien byc okrągły a moj jest podłużny i nie wiem co to oznacza pani doktor mówi ze trzeba obserwować ale jejku nie wiem co myśleć

cudnie :) myśleć , że będzie tylko pięknie <3
 
reklama
Do góry