reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny trzymam za Was dziś kciuki, ja do poniedziałku czekam na wizytę będzie 8 tydzień mam nadzieję że serduszko już usłyszę ostatnio widziałam jak pulsuje. Nie śpię od 6 bo moja pchła mała szybko wstaje. A potem chodzę z oczami na zapałkach i padam przed 21. Odnośnie glukozy to ostatnio czytałam że lepiej wcisnąć cytrynę niż kupować tą cytrynową bo niby cytrynowa fałszuje wyniki. Ale jak jest naprawdę to nie wiem.
 
Ja na 11 po wyniki bety. Stresuje sie bo na dodatek bierze mnie przeziębienie i przy kichaniu boli brzuch. Znikła mi też ochota na mdłości przy karmieniu żółwia
 
Ja na 11 po wyniki bety. Stresuje sie bo na dodatek bierze mnie przeziębienie i przy kichaniu boli brzuch. Znikła mi też ochota na mdłości przy karmieniu żółwia

Znam to uczucie bo tez czasem jak kichne to boli a musze uwazac bo w jednej ciazy przez kaszel wyladowalam w szpitalu. Daj znac jak beta wyszla :)
 
Dziewczyny! Z calego serca trzymam kciuki za wasze wizyty! Wierze, se kazdej z nas dane bedzie trzymac w grudniu swoje pociechy.
Ja troche sie uspokoilam po wczoraj, wyplakalam morze lez, strach jest, ogromny, ale musze wytrzymac do piatku do 17. Choc gdzies w najglebszej glebi serca czuje, ze MUSI byc dobrze tym razem...
 
Dziewczyny! Z calego serca trzymam kciuki za wasze wizyty! Wierze, se kazdej z nas dane bedzie trzymac w grudniu swoje pociechy.
Ja troche sie uspokoilam po wczoraj, wyplakalam morze lez, strach jest, ogromny, ale musze wytrzymac do piatku do 17. Choc gdzies w najglebszej glebi serca czuje, ze MUSI byc dobrze tym razem...
Bedzie dobrze :):*
 
reklama
Czesc, ja juz po wizycie. Plamienie, torbiel na jajniku, pecherzyk zoltkowy, zarodka brak, wg usg ciaza 6t 0d. Zalecenia duphaston i dwie bety w odstepie 48h.
 
Do góry