reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Z glukoza robi się między 24-28 TC . Ewentualnie wcześniej ale nie tyle wcześniej na tym etapie [emoji4] ja sama robiłam ale dopiero w 18 TC

A ja w poprzedniej ciazy też robilam tak wcześnie i niestety wyszla cukrzyca. Więc? Chyba jednak robi się wcześniej...

Napisane na Moto C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Takie info znalazłam
20180418_065619.jpg
 

Załączniki

  • 20180418_065619.jpg
    20180418_065619.jpg
    106,7 KB · Wyświetleń: 275
Oczywisciecze kobiety robią wcześniej jeśli mają podejrzenie cukrzycy [emoji4] trzeba spr
Czasami już wynik z glukometru pokazuje ze cos jest nie tak jak cukier wysoki na czczo np
 
Nie wiem dziewczyny, ale mam wrażenie, że się powoli niektóre zaczynacie zatracać. Ja rozumiem nerwy i strach, bo każdy chce jak najlepiej dla dziecka. Sama kilka dni temu przez to przechodziłam, ale po ostatniej wizycie totalnie zmieniłam nastawienie, bo dziecko jest teraz najważniejsze.
Chyba trochę szukacie powodów do paniki na siłę. Najpierw lęki o betę, bo za nisko rośnie. Potem, że nie ma zarodka. Jak jest zarodek, to że nie ma serduszka. Jak już jest serduszko i puls, to że mało rośnie. Potem, że nie ma lekarza... Takim zadręczaniem się i wymyślaniem kolejnych powodów do paniki nie robicie ani sobie dobrze, ani tym bardziej dziecku. Jak Wy chcecie psychicznie 9 miesięcy wytrzymać? Psychotropów nie można brać ;-) Przecież każde nerwy to skurcze, które przyczyniają się do poronienia... Trzeba wytrzymać te 3 miesiące chociaż, które są decydujące. Trzeba robić wszystko żeby w żaden sposób nie zaszkodzić dziecku - i to powinna być przewodnia myśl w naszych głowach. Jak się nie potrafimy opanować dla samych siebie, to chociaż postarajmy się dla dziecka.
Dobrze napisane [emoji112] [emoji106]
 
Witam trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzisiaj :) czekam na same dobre wiesci.
Od wczoraj bola mnie piersi, mam nadzieje ze to dobry objaw :)
 
reklama
Do góry