reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Jest dalej ten pęcherzyk. Dużo większy i wyrazniejszy. Szukał strasznie długo zarodka i w końcu na ścianie tego pęcherzyka, mówi ze to chyba to. Ale mam przyjść pon/wtorek żeby zobaczyć coś więcej.
A i ze raczej wszystko jest dobrze, bo bardzo ładnie w tydzień urósł pęcherzyk.
Pytałam czy pusty, to mówi ze raczej wygląda mu ze coś się pojawi.
Jeszcze jedno raczej i bym oszalała.
No więc tryb czekania nadal włączamy. Jak się rozwinie sytuacja :/
Martwię się jak cholera.
 
reklama
Dziewczyny teraz czekanie ...
Mam nadzieję ze będzie dobrze [emoji8]
Trzeba byc dobrej myśli a czas się wlecze wiem :/ jeszcze jak lekarz tak powie ni w 5 ni w 10 masakra...
Udzielają się Wasze wizyty
 
Cześć Dziewczyny! Odebrałam wynik badania moczu i mam ciała ketonowe w ilości 5.20 mg/dl. Czy to oznacza coś więcej niż to, że zapewne mam cukrzycę ciążową?
 
Chyba do końca już tak będzie bo teraz serduszka itd potem prenatalne potem czy kopie czemu nie kopie to brzuch się stawia to twardnieje to polowkowe potem żeby do porodu nic się nie stało i przy więc dopóki nie przytulimy maleństwa będzie wyjątkowo się dluzyc a stresy całe życie już [emoji4] teraz ważne byc w miarę spokojnym bo się układ nerwowy rozwija u dziecka
 
W pierwszej ciąży miałam cukrzycę, teraz muszę to kontrolować.. Nic zobaczymy czy się uda
Tez miałam. Na czczo wyszło mi 103. I coś czuje, że w piątek dostanę skierowanie na krzywą ;). Może dlatego miałam aż tyle bo dzień przed wypiłam ze 2 szklanki pepsi, ale nie mogłam się powstrzymać :p

Dziewczyny trzymam bardzo kciuki za wizyty i wyniki krwi bety i cukru! ✊✊✊
Nie denerwujcie się, postarajcie. Nastawcie się pozytywnie bo musi być tylko dobrze!
 
Tez miałam. Na czczo wyszło mi 103. I coś czuje, że w piątek dostanę skierowanie na krzywą ;). Może dlatego miałam aż tyle bo dzień przed wypiłam ze 2 szklanki pepsi, ale nie mogłam się powstrzymać :p

Dziewczyny trzymam bardzo kciuki za wizyty i wyniki krwi bety i cukru! ✊✊✊
Nie denerwujcie się, postarajcie. Nastawcie się pozytywnie bo musi być tylko dobrze!

Mi cukier na czczo wyszedł 101 i też jestem przekonana, że dostane skierowanko na krzywą :p
 
Chyba do końca już tak będzie bo teraz serduszka itd potem prenatalne potem czy kopie czemu nie kopie to brzuch się stawia to twardnieje to polowkowe potem żeby do porodu nic się nie stało i przy więc dopóki nie przytulimy maleństwa będzie wyjątkowo się dluzyc a stresy całe życie już [emoji4] teraz ważne byc w miarę spokojnym bo się układ nerwowy rozwija u dziecka
Masz rację. spokój jest ważny, ale po takich wieściach... ja jestem delikatnie podłamana. Na pewno jeśli beta rośnie prawidłowo to powinnam mieć co najmniej 15000 więc czemu nawet zarodka nie ma...
 
reklama
Masz rację. spokój jest ważny, ale po takich wieściach... ja jestem delikatnie podłamana. Na pewno jeśli beta rośnie prawidłowo to powinnam mieć co najmniej 15000 więc czemu nawet zarodka nie ma...
Czasami beta jest a jest puste jajo :/

Wiesz co powiem tak miałaś pewnie pozna owulacje a zarodek to teraz kwestia dnia musisz poczekać [emoji4]
 
Do góry