reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Gratulacje dla wszystkich mam.. Bardzo się cieszę..
Mnie dzisiaj zawołała szefowa i zapytała jak się czuje... Poprosiła od razu o kontakt z nią po wizycie bo musimy szukać kogoś na moje zastępstwo... Więc trochę złagodniala..
 
9 marca ostatnia @ dziś 5t+0d ... trudny tydzień bedzie bo nigdy nie doczekalam serduszka ale wierzę ze będzie inaczej [emoji4]

Aga musisz wierzyć ♡
 
U nas jest wszystko pieknie ♡ zarodeczek cudny malusi ... czekamy na serduszko wizyta za tydzień
emoji4.png
9 marca ostatnia @ dziś 5t+0d ... trudny tydzień bedzie bo nigdy nie doczekalam serduszka ale wierzę ze będzie inaczej [emoji4]

Aga musisz wierzyć ♡

Musi byc inaczej ! najwazniejsze zeby nie myslec o najgorszym :)
 
reklama
Dobra, dziewczyny. Ja idę spać, bo senność mi mocno dolega no ijuż nie chce tyle myśleć o tym wszystkim, bo sie wykoncze. Muszę zebrać jakoś organizm w kupę na jutrzejsze kolejne badanie bety. Może to coś da. Jadę z samego rana do szpitala, trzymajcie kciuki. Jak uda mi się jutro jakoś wydębić wynik od laboratorium, to dam znać. A jak nie, to do poniedziałku.
Jutro zaraz po badaniu kładę się plackiem na tarasie i tak będę sobie odpoczywać.
Buziaki! Pozdrawiam Was wszystkie i cieszę się, że tu trafilam
 
Do góry