reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Hejka. Poradźcie mi na kiedy umówić się do lekarza jeśli ostatnia miesiączka była 16 marca? Tak, żeby nie było za wcześnie
Ja mialam ostatnią @ 11.03. Na wizute jestem umowiona 7 maja. Mysle ze w tych okolicach powinnas juz zobaczyc serduszko. Nie ma sie co spieszyc z wizytą bo to tylko niepotrzebny stres.
 
Dziewczyny macie już jakieś zachcianki? Mnie strasznie ciągnie do kwaśnego. Pamiętam jak byłam z synkiem w ciąży to pączki sledziami zagryzałam, a teraz na ogórki kiszone, kapustę kiszoną i oliwki mnie ciągnie
 
Dziewczyny ja po wizycie. Ciąża ok tydzień mlodsza niz wynika z ostatniej miesiączki :) beta rosnie pieknie- informacja pptwierdzona przez lekarza: beta powyzej 6000 znacznie zwalnoa i nie ma szansy na przyrost taki jak wczesniej.
Widziałam cale 3mm szczęścia z migającym serduszkiem!!!! Kolejna wizyta u tego pana doktora 11 maja, ale we wtorek mam jeszcze wizytr u mojego doktora. I pozniej zadecyduje u ktorego zostane :) moje szczescie siega zenitu!! Zobacz załącznik 846466

Gratulacje :) jak tak patrze na wasze kropeczki to juz nie moge sie doczekac swojej wizyty :) choc nie wiem czy nie za szybko zaszlam w ciaze
 
reklama
Jeszcze dostalam skierowanie do endokrynologa i gin ppwiedzial, ze teraz jest ustawa, ze kobiete w ciazy musza przyjac do specjslisty w ciagu 7 dni. Ide wiec pytac w poniedzialek do przychodni :)
 
Do góry