reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Dobra, dziewczyny. Ja idę spać, bo senność mi mocno dolega no ijuż nie chce tyle myśleć o tym wszystkim, bo sie wykoncze. Muszę zebrać jakoś organizm w kupę na jutrzejsze kolejne badanie bety. Może to coś da. Jadę z samego rana do szpitala, trzymajcie kciuki. Jak uda mi się jutro jakoś wydębić wynik od laboratorium, to dam znać. A jak nie, to do poniedziałku.
Jutro zaraz po badaniu kładę się plackiem na tarasie i tak będę sobie odpoczywać.
Buziaki! Pozdrawiam Was wszystkie i cieszę się, że tu trafilam
To trzymamy kciuki i czekamy na wiesci :)
 
Daga, motylkowe- serdecznie gratuluje i zazdroszcze ogromnie :) zycze sobie tez to przezyc co Wy dzisiaj na najblizszej wizycie :)

U mnie dobre wiesci sa takie, ze udalo sie pobrac krew, co nie jest taka oczywistoscia przy niewidocznych zylach. Licze na wynik bety w poniedziałek :)
A zle wiesci takie ze wracam z pracy i zasypiam na stojaco, wszystko mnie potrojnie meczy, nie wiem ile tak wytrzymam:( mdlosci tez coraz gorsze.

Ale ale! Jeśli w przyszlym tygodniu dostane l4 to zgłaszam sie na ochotnika na stworzenie tabelki z naszymi danymi!!! Co Wy na to? Duzo juz nas jest
 
Daga, motylkowe- serdecznie gratuluje i zazdroszcze ogromnie :) zycze sobie tez to przezyc co Wy dzisiaj na najblizszej wizycie :)

U mnie dobre wiesci sa takie, ze udalo sie pobrac krew, co nie jest taka oczywistoscia przy niewidocznych zylach. Licze na wynik bety w poniedziałek :)
A zle wiesci takie ze wracam z pracy i zasypiam na stojaco, wszystko mnie potrojnie meczy, nie wiem ile tak wytrzymam:( mdlosci tez coraz gorsze.

Ale ale! Jeśli w przyszlym tygodniu dostane l4 to zgłaszam sie na ochotnika na stworzenie tabelki z naszymi danymi!!! Co Wy na to? Duzo juz nas jest
Jestem zaaa! [emoji6]
 
Daga, motylkowe- serdecznie gratuluje i zazdroszcze ogromnie :) zycze sobie tez to przezyc co Wy dzisiaj na najblizszej wizycie :)

U mnie dobre wiesci sa takie, ze udalo sie pobrac krew, co nie jest taka oczywistoscia przy niewidocznych zylach. Licze na wynik bety w poniedziałek :)
A zle wiesci takie ze wracam z pracy i zasypiam na stojaco, wszystko mnie potrojnie meczy, nie wiem ile tak wytrzymam:( mdlosci tez coraz gorsze.

Ale ale! Jeśli w przyszlym tygodniu dostane l4 to zgłaszam sie na ochotnika na stworzenie tabelki z naszymi danymi!!! Co Wy na to? Duzo juz nas jest
Tabelka dobry pomysl ;-)
 
Dziewczyny ja po wizycie. Ciąża ok tydzień mlodsza niz wynika z ostatniej miesiączki :) beta rosnie pieknie- informacja pptwierdzona przez lekarza: beta powyzej 6000 znacznie zwalnoa i nie ma szansy na przyrost taki jak wczesniej.
Widziałam cale 3mm szczęścia z migającym serduszkiem!!!! Kolejna wizyta u tego pana doktora 11 maja, ale we wtorek mam jeszcze wizytr u mojego doktora. I pozniej zadecyduje u ktorego zostane :) moje szczescie siega zenitu!! Zobacz załącznik 846466
Cudownie super i barrdzooo sie cieszę
 
reklama
Do góry