reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Was dziewczyny wyprowadzają z równowagi mężowie a mnie młodszy brat.. tak mnie wkurzył i tak się pozarlismy ze odechciało mi się wszystkiego :( takie mam nerwy ze się uspokoić nie mogę a tylko dziecko cierpi, ale co go to obchodzi.. najchętniej nie wychodziłbym z łóżka wcale.
Ja staram się sobie wyjaśnić, że dzidzia ucierpi na moich nerwach ale jestem pamietliwa, także na moją teściowa długo nie będę mogła spojrzeć normalnie i nie czuć złości. Póki co drażni mnie fakt że w ogóle jest w tym samym domu co ja. Jej sama obecność działa na mnie bardzo drażniąco. I raczej nie będę już miała z nią dobrych kontaktów, niestety ale jeśli ktoś mnie aż tak zrani to jest prawie niemożliwym, żeby wrócic do łask. A jej moje łaski wiszą, więc nawet się nib będzie starać.
 
reklama
Ja dzisiaj dalej zostaje w domu, niech sobie teściowa gada. Cała noc się meczylam, co chwilkę siku i próba odetkania nosa. Oczy pieka, głowa pulsuje, w klacie dusi, apetytu brak, z tego ws, ystkiego witamin nie wzięłam wczoraj wieczorem, ech. Ale dzisiaj zostaje w łóżku, będę pić herbatkę, jeść owoce i robić kocys, chociaż w moim wypadku to bardziej bedziev narzuta na spiworek, bo wloczke mam ciut zbyt szorstka na kocyk :)
Bardzo dobrze zrobiłaś, że zostałaś w domu :-) odpoczywaj i niczym się nie przejmuj :-) Miłego dnia :-)
 
Dolphin Baby, mega mieciutka jak Miś pluszowy. Zamówiłam biale a dali mi gratis jedna rozowiutka troszke inna ale tez cudna. Mówię do męża ze to moze jakiś znak[emoji23]

Znam :) myslalam nawet o metodzie c2c moze cos fajnego by mi wyszlo :D

Ja też jestem w trakcie robienia kocyka, ale na drutach :)

Ojej kocham kocyki na drutach :) ale ja niestety nie umiem :( ale wychodza mega piekne.


Jak moj maz wczoraj otworzyl drzwi balkonowe to tez sie cala trzeslam i zamykalam ale mi sie wydaje ze to przez to ze temp na polu szybko spadla bylo 28 a po deszczu bylo 19, a dzis u mnie jest zaledwie 17 wiec bardzo to odczuwamy :)
 
Ale tak jak piszę ja mam oryginał i on pokazuje tętno na aplikacji nie na wyświetlaczu :) bo własnie też szukałam innego bo myślałam ze takiej opcji nie ma i faktycznie nie ma na podróbkach :)
No mam nadzieję znaleźć ;) tak ja sucharek heh
Też mam oryginał, na 100%. Ale może dwa lata temu nie było aplikacji, albo nie ma jej do mojego modelu. Wolałabym zresztą zintegrowany wyświetlacz, zawsze zadziała. Może Ty będziesz ze swojego detektora bardziej zadowolona :)
 
Też mam oryginał, na 100%. Ale może dwa lata temu nie było aplikacji, albo nie ma jej do mojego modelu. Wolałabym zresztą zintegrowany wyświetlacz, zawsze zadziała. Może Ty będziesz ze swojego detektora bardziej zadowolona :)

Dla mnie to jest tylko na awaryjne sytuacje , miałam wcale nie kupowac bo nie przykładam do tego az tak uwagi żeby to było nie wiadomo co , i szkoda było mi przepłacać , bo wiem , ze jak mała zacznie kopać to wtedy będzie lżej , a przyda się jak będzie miec np leniwy dzień :) poza tym czy wyświetlacz czy apka nie zawsze pokaże prawidłową wartość , bo to jednak nie usg ani ktg . Dla mnie wazne usłyszeć jak będę musiała , że bije i tyle :)
 
Dla mnie to jest tylko na awaryjne sytuacje , miałam wcale nie kupowac bo nie przykładam do tego az tak uwagi żeby to było nie wiadomo co , i szkoda było mi przepłacać , bo wiem , ze jak mała zacznie kopać to wtedy będzie lżej , a przyda się jak będzie miec np leniwy dzień :) poza tym czy wyświetlacz czy apka nie zawsze pokaże prawidłową wartość , bo to jednak nie usg ani ktg . Dla mnie wazne usłyszeć jak będę musiała , że bije i tyle :)
Dokładnie. Ja używałam dla własnego spokoju, gdy przez jakiś czas nie czułam ruchów, bo z tym było u mnie ciężko przez łożysko z przodu. Nie używałam po to, żeby słuchać serduszka dla przyjemności, bo wychodziłam z założenia, że gdyby dziecko to lubiło, to by się nie oddalało - a moje zawsze uciekało, dopóki miało miejsce :p A z miarą tętna dziecka chodzi mi nie o wartości, bo i tak nie znam prawidłowych, tylko o sam fakt wychwytywania ich. Ja po całej ciąży nadal nie byłam czasem pewna, czy dobrze słyszę.
Sprawdziłam tę aplikację, model z apką wyszedł w zeszłym roku, ja swój kupiłam rok wcześniej ;)
 
Hejka! Dopiero wstaliśmy z bobasem, ledwo żyje, położyliśmy się o 2 bo narzeczony wrócił o północy z pracy i postanowił, że musimy pooglądać razem tv w ramach wspólnego spędzenia czasu :D
Zaraz zabieram się za robienie pasty jajecznej na śniadanie, odkąd jestem w ciąży nie tykam mięsa ale ciągnie mnie do nabiału jaj i serów. Jakie plany na dziś macie? :)
 
@HappyElephant Aha to pewnie tak :) nowe technologie haha niedługo nie wiadomo co wymyślą ;D podzielę się wrażeniami z pierwszego razu :D mam nadzieje ze sie nie posikam ze strachu hahahaha

Ja pitole jak mnie dzisiaj bolą pośladki hehe nie wiem czy to kości się rozchodzą czy co , ale poniżej krzyża XD

@PatkaPatka to ma facet pomysły na wspólne spędzanie czasu nie ma co :D ale wazne , ze go organizuje :D ja bym spała na siedząco na pewno hihi
 
@HappyElephant Aha to pewnie tak :) nowe technologie haha niedługo nie wiadomo co wymyślą ;D podzielę się wrażeniami z pierwszego razu :D mam nadzieje ze sie nie posikam ze strachu hahahaha

Ja pitole jak mnie dzisiaj bolą pośladki hehe nie wiem czy to kości się rozchodzą czy co , ale poniżej krzyża XD

@PatkaPatka to ma facet pomysły na wspólne spędzanie czasu nie ma co :D ale wazne , ze go organizuje :D ja bym spała na siedząco na pewno hihi
Jak oboje mamy wolne to zazwyczaj ma lepsze pomysły, ale cały dzień się nie widzieliśmy i się stęsknił to chociaż tv chciał ze mną pooglądać :D masakra, zamiast dać się ciężarnej wyspać to go na tęsknotki wzięło :p
 
reklama
Witajcie :) dzisiaj w końcu nie na upałów więc z samego rana wyruszyłam na spacer z kijami - polecam w ciąży bo odciąża stawy i można się poruszać :) dziś porządki i relax. Uwielbiam takie dni jak dzisiaj. Miłego dnia ;)
 
Do góry