reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A ja Wam powiem, że albo dupny ten detektor albo ja sierota jestem. Niby znajdę, ale za chwile już go nie ma. Coś chyba przesłania tego mojego dzidziola. Prenatalne tez miałam i przez brzuch i dowcipnie bo uciekał jej spod sądy. :D
Spoko, to nie detektor dupy, to Twój dzidziol fika koziolki jak go mama sonda zaczepia :) moje robi tak samo, chyba że cudem przylapie ją jak śpi :D
 
reklama
@motylkowelove będzie dobrze, no przecież już jesteśmy wszystkie umówione, że się więcej z nas nie wykrusza, a te które się wykruszyly maja jak najszybciej nas nadgonic :)
Także deal is deal i dzidzioch o tym wie, także ładnie rośnie i dzisiaj Ci będzie brykac na usg że aż będziesz w szoku ze nie widzisz kopow przez skórę :D
Dziękuję za wsparcie kochana [emoji8] zawsze mnie to szokuje hihi chciałabym w końcu czuć [emoji16]
 
Witajcie przyszłe mamusie :) obserwuję Was od jakiegoś czasu ale w końcu nadszedł czas się przywitać. Obecnie jestem w 11tc i walczę z niedociśnieniem, od kilku dni mam non stop 100/50 albo 90/60. Czy tylko mi to doskwiera?:( nawet kawa nie pomaga.. dobrze, że jestem na L4 bo nie dałabym rady funkcjonować w pracy.
 
reklama
Witajcie przyszłe mamusie :) obserwuję Was od jakiegoś czasu ale w końcu nadszedł czas się przywitać. Obecnie jestem w 11tc i walczę z niedociśnieniem, od kilku dni mam non stop 100/50 albo 90/60. Czy tylko mi to doskwiera?:( nawet kawa nie pomaga.. dobrze, że jestem na L4 bo nie dałabym rady funkcjonować w pracy.

Witaj Aniu :) Rozgość się :) Ja akurat nie mam problemów z ciśnieniem, ale to podobno częsta dolegliwość, zwłaszcza w takie upały. Dużo odpoczywaj, nie przemęczaj się i nie nadużywaj kawy.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)
 
Do góry