reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Daaga no właśnie te co napisałeś. To jak ja lazeniem mam zaoszczędzić 30-40 zł to mam w dopie interniste. Jest wyjście pójść do gina na NFZ ale u mnie w mieście jest taka Masakra z ginami na NFZ że podziękuję i tak wyników do ręki nie dostanę. Cóż. Podrapie się po tyłku i pójdę do labo dziś zrobić zakaźne. Reszte ogarne przed 7.6 Wkurza mnie tylko że kupę kasy to kosztuje, albo dramatyzuje bo nie pamiętam dokładnie ile placilam.

Pamiętacie może ile płaciliście?

Motylkowelove wiem o czym piszesz, tylko że ja przez ostatnie 8 lat naszego życia na lekarzy wydaliśmy około 70-80 tys. I szczerze mówiąc mam już na kogo wydawać ciężko zarobione złotówki dlatego kombinuje. Jednak widzę nic z tego. Chciałam być sprytniejsza niz ładniejsza ;-)

Daria czy miałaś już wyniki krwi?? Jestem ciekawa jak diabli.
Jeśli o moje wyniki chodzi, bo są tu dwie Darie :p. To wynik PAPA mam w piątek do odbioru przed wizytą. Ale spokojna jestem. Grunt to pozytywne myślenie i poza modłami nic więcej nie poradzę ;).
 
reklama
Używam co drugi czy trzeci dzień.
Jak się zaziebie to paranoicznie sprawdzam czy wszystko pik pika dobrze :)
I mąż czasem prosi czy może posłuchać serduszka przed snem. Cudowna sprawa.
A ja Wam powiem, że albo dupny ten detektor albo ja sierota jestem. Niby znajdę, ale za chwile już go nie ma. Coś chyba przesłania tego mojego dzidziola. Prenatalne tez miałam i przez brzuch i dowcipnie bo uciekał jej spod sądy. :D
 
Witam jeszcze nowe mamusie! :)
@MamaXTrzy dobrze, że wstrząśnienia nie miałaś.
@motylkowelove trzymam mocno kciuki za wizytę! Nie denerwuj się, bo na pewno wszystko jest super! :)
Jeśli jeszcze jakaś wizytuje to tez mocno trzymam ✊✊✊

Pochwale się, bo kupiłam dzisiaj pajacyka z okazji Dnia dziecka mojej dzidzi. A co, niech tez ma prezent :p
 
Matko, niech ktoś mnie zastrzeli. Wczoraj spontanicznie spakowalismy walizkę, dzieci, siebie i wylądowaliśmy 400km dalej , we Wrocławiu. Plan ? ZOO ! Zatrzymaliśmy się na noc w jakiejś drewnianej przeuroczej karczmie. Oczywiscie ja śpię z chłopcami, mąż sam. I jestem tak połamana, spanie z dwoma małymi skarbami nie jest proste, każde najmniejsze ich drgniecie powoduje że otwieram oko.
No cóż, chyba z mojego zwiedzania zoo dziś nic nie będzie. I gdyby nie dzieci czulabym się jak szalona nastolatka ;-) Między klatkami, wybiegami postaram się przymknąć oko, bo że dzieci będą zachwycone jestem przekonana :-) Ahoj weekendowa przygodo!! :-)

Motylkowelove trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i jestem przekonana że wszystko jest w jak najlepszym porządku :-)

Za inne mamy też trzymam, ale nie pamiętam czy ktoś jeszcze wizytuje.

A teraz postaram się zamknąć oko, choć marnie to widzę, bo moji Panowie, zawładnęłi łóżkiem, a swoją drogą jak to jest że dzieci potrafią tak się panoszyc?? Nie znam odpowiedzi, ale wiem jedno- nie łatwo jest spać z takimi małymi kurczaczkami i gdzie ja ulokuje trzeciego kurczaczka ??

P.S. I zastanawia mnie jedna rzecz, nie lubię miast, jestem typowym dzieckiem wsi, przesiąknięta do szpiku kości wsią, ale gdybym miała wybierac miasto, byłby to Wrocław, ma coś takiego w sobie że mnie zauracza, wystarczy że w niego wjeżdżamy i jestem kupiona.... Dziwne! Mąż się dziwi, ale ja wiem, że to byłoby jedno jedyne z miliona ;-)

Dobranoc mamki!! ;-)
 

Załączniki

  • IMG_20180602_042718.jpg
    IMG_20180602_042718.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 91
Ostatnia edycja:
Kacprysiowo wczasy pod gruszą [emoji16][emoji23]

Ja dziś nie spala wcale...
Mam jakieś nerwy straszne jak nigdy ... czy małe żyje czy jest dobrze chociaż nie widzę inaczej...
Ale coś mnie opetalo i nie ogarniam jest mi tak nie dobrze ze już nie wiem czy to ciaza czy stres [emoji85]


Sent from my SM-J500FN using Forum BabyBoom mobile app
 
O matko, motylkowelove kopne Cie zaraz w ten Twój chudy tyłek. Nosisz pod sercem jednego z najdzielniejszych! Matka nigdy nie watpi w swoje dziecko, nigdy!
Jest dobrze, maluch fika, bryka, jest mu u Ciebie dobrze, brzuch Ci rośnie, więc jak ma być źle ? Błagam!! Korona na hlowe, cycki do przodu i idziesz na wizytę po same dobre wieści!
 
Hej dziewczynki! @MamaXTrzy na całe szczęście że nie stało się nic poważniejszego. Trzymam kciuki za wizytujace. Będzie dobrze! @Kacprysiowo super fajna wycieczka, ja chętnie też bym pojechała gdzieś odpoczela Ale ciągle mam coś na głowie, babcia wyszla ze szpitala, trzeba jej pilnować bo zapomina że ma problem z chodzeniem, teraz ciągle latam po szpitalach lekarzach A ten upał mnie dobija:unsure: na dodatek znów przypaletala się alergia mam zatkany nos w gardle drapie.... ehh.. Dziś mój synek zrobił mi prezent przespal noc od 21 do 5 30, przebudzil się właśnie wzielam go na ręce i spi dalej wtulony, mój mały słodziak :)
 
O matko, motylkowelove kopne Cie zaraz w ten Twój chudy tyłek. Nosisz pod sercem jednego z najdzielniejszych! Matka nigdy nie watpi w swoje dziecko, nigdy!
Jest dobrze, maluch fika, bryka, jest mu u Ciebie dobrze, brzuch Ci rośnie, więc jak ma być źle ? Błagam!! Korona na hlowe, cycki do przodu i idziesz na wizytę po same dobre wieści!
Nie wątpię nie umiałabym wierzę ze jest dobrze [emoji7] tylko taki strach ... po prostu czasami nie dociera ze to się dzieje wszystko dlatego chce to usłyszec ...
Dziękuję kochana za dobre słowo [emoji8]
 
reklama
@motylkowelove będzie dobrze, no przecież już jesteśmy wszystkie umówione, że się więcej z nas nie wykrusza, a te które się wykruszyly maja jak najszybciej nas nadgonic :)
Także deal is deal i dzidzioch o tym wie, także ładnie rośnie i dzisiaj Ci będzie brykac na usg że aż będziesz w szoku ze nie widzisz kopow przez skórę :D
 
Do góry