reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Hej
Dziewczyny powieccie mi czy klucia po prawej stronie na wysokosci trzustki mniej-więcej cos oznaczaja mam tak dzisiaj caly dzien nie jest silny ale czuje ze cos tam kluje czasem. 12t5d
 
Mamuśki, jutro na spóźniony dzień dziecka mamy jechać nad morze, w sensie ja, mąż, syn I piesek plus znajomy jako kierowca.
W aucie jakieś 2h nam zejdzie, a mamy wyjeżdżać z rana żeby korków nie było.... Zastanawiam się jak się przygotować, mnóstwo wody no i parasol, plus kanapki, dla psiaka też jakiś parasol i micha na wodę (szczeniak ma 5mcy, to jej pierwsze plażowanie a i moje z psem również) i tak myślę czy z mniej oczywistych rzeczy coś potrzebuje..... Help :)
 
Dziewczyny czy wy tez jestescie ciagle tak zmeczone. Ja juz mam dosyc swojego zmeczenia .13 tydz a ja ciagle zmeczona. W pierwszej ciazy tak nie mialam.
 
Ha! A nie mówiłam :D?? Cudeńko superowo :* podaj wymiary później laseczki :)

Wiesz co ja się nie znam ale jak patrzyłam w normy na necie to ok i lekarz tez mówił że ładnie ;) więc jeszcze zcekam na te nieszczesne pappa ale mówił ze to prawdopodobieństwo i nie powinno byc nic nie tak :) Z takich wazniejszych dzidziuś ma 5,2 cm :) Przyzierność karkowa - 1,5mm :)
 
Hej
Dziewczyny powieccie mi czy klucia po prawej stronie na wysokosci trzustki mniej-więcej cos oznaczaja mam tak dzisiaj caly dzien nie jest silny ale czuje ze cos tam kluje czasem. 12t5d
Mnie tez czasami kłuje, ale tak bardziej niżej pachwiny z prawej strony. Myśle, ze to nic takiego, wszystko się rozpycha i dlatego.

@motylkowelove ale ci zazdroszczę tej wizyty. Tez już bym chciała wiedzieć kto tam rośnie w brzuszku...
Ciekawe czy w piątek mi powie, jeśli nie to pójdę jeszcze do tego mojego gina na miejscu. Może on coś zobaczy ;)
Jak biło serduszko? Tzn ile? Wiesz?
 
reklama
Do góry