reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

U mnie dzisiaj też było tak gorąco że nie miałam siły na nic , leżałam i Piekłam się , ja też miewam takie kłucia w pochwie ale w pierwszej ciąży tez miałam [emoji4]

Co do jedzenia u mnie owowce , warzywa , słodycze nie bardzo , płatki z mlekiem , a od mięsa mam odrzut [emoji29]
 
reklama
A jeszcze proszę o poradę bo mnie trafia już... teraz tak mi włosy na nogach rosną ze że nie ogarniam codziennie to samo :/ i wokół kostek mi się podraznilo i swedzi i nie chce stanu zapalnego a kiedyś miałam na całych nogach i wiem jaka to tragedia. Tylko pytanie czym to w ciąży można smarować? W dzień jest w miarę po umyciu czy od ciepła kosmos help
Tak to wygląda nie ładnie
20180530_214500.jpg
 

Załączniki

  • 20180530_214500.jpg
    20180530_214500.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 324
A jeszcze proszę o poradę bo mnie trafia już... teraz tak mi włosy na nogach rosną ze że nie ogarniam codziennie to samo :/ i wokół kostek mi się podraznilo i swedzi i nie chce stanu zapalnego a kiedyś miałam na całych nogach i wiem jaka to tragedia. Tylko pytanie czym to w ciąży można smarować? W dzień jest w miarę po umyciu czy od ciepła kosmos help
Tak to wygląda nie ładnie
Zobacz załącznik 862270
Spróbuj ta maścią co dziewczyny na infekcje stosowały bo mój syn jak mu coś wyszło to smarowalam mu tym clotrimazolum, albo maścią do dupki bepanthen powinno pomóż [emoji4]
 
Spróbuj ta maścią co dziewczyny na infekcje stosowały bo mój syn jak mu coś wyszło to smarowalam mu tym clotrimazolum, albo maścią do dupki bepanthen powinno pomóż [emoji4]
Nie no, clotrimazol działa typowo przeciwgrzybioczo, na podrażnienia na nodze raczej nie pomoże.
@motylkowelove napewno spokojnie mozesz kuoić maść alantan plus, kosztuje grosze, działa miedzy innymi łagodząco i można spokojnie stosować w ciąży.
 
A jeszcze proszę o poradę bo mnie trafia już... teraz tak mi włosy na nogach rosną ze że nie ogarniam codziennie to samo :/ i wokół kostek mi się podraznilo i swedzi i nie chce stanu zapalnego a kiedyś miałam na całych nogach i wiem jaka to tragedia. Tylko pytanie czym to w ciąży można smarować? W dzień jest w miarę po umyciu czy od ciepła kosmos help
Tak to wygląda nie ładnie
Zobacz załącznik 862270
Ja tak tez mam po każdym goleniu, ale tylko jak noszę spodnie z mocno przylegającymi nogawkmi, tak, że drażnią odrastajace włoski. Oj wtedy wieczorem najchętniej wydrapala bym całe łydki I pszczele do żywego miesa[emoji28]

Kiedyś miałam taki stan zapalny że całe nogi w strupach, aż mi blizny zostały, wtedy pomogło solarium i sudocrem na noc i dużo sukienek zero spodni :)
 
reklama
Do góry