reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@shiran85 mały jak się urodził to nie oddychał ale po chwili zaczął, dostał najpierw tylko 5 punktów a po godzinie 8. Wody płodowe były lekko zielonkawe. Potem jak wzięli go na badania to się okazało że miał lekki wylew krwi do mózgu ale to w niczym nie przeszkadzało po pół roku się samo wchloneło. Mały jest zdrowy i na szczęście nie choruje
 
reklama
@shiran85 mały jak się urodził to nie oddychał ale po chwili zaczął, dostał najpierw tylko 5 punktów a po godzinie 8. Wody płodowe były lekko zielonkawe. Potem jak wzięli go na badania to się okazało że miał lekki wylew krwi do mózgu ale to w niczym nie przeszkadzało po pół roku się samo wchloneło. Mały jest zdrowy i na szczęście nie choruje
Współczuję przeżyć, ale dobrze że z synek zdrowy.
 
To ja jeszcze raz zapytam :)
Która z Was będzie rodzić pierwszy raz ?
Ja będę rodzić pierwszy raz. Cieszę się, że na razie nie jestem świadoma tego co mnie czeka. Ale mam ogromną nadzieję, że sam poród mnie nie wystraszy na tyle, że nie będę chciała prędko następnego dziecka rodzić :) Mam zamiar nie długo po porodzie starać się o drugie :D zobaczymy jak pójdzie..
 
Ja będę rodzić pierwszy raz. Cieszę się, że na razie nie jestem świadoma tego co mnie czeka. Ale mam ogromną nadzieję, że sam poród mnie nie wystraszy na tyle, że nie będę chciała prędko następnego dziecka rodzić :) Mam zamiar nie długo po porodzie starać się o drugie :D zobaczymy jak pójdzie..

mam te same odczucia :D jak na razie


Ja dzisiaj mam taki dzień głowa mi leci i nie porobie nic spagetti sobie tylko zrobiłam xD bo mi sie czarno robi przed oczami ... wychodzę na podwórko to już wgl słabne co dziwne na powietrzu
 
mam te same odczucia :D jak na razie


Ja dzisiaj mam taki dzień głowa mi leci i nie porobie nic spagetti sobie tylko zrobiłam xD bo mi sie czarno robi przed oczami ... wychodzę na podwórko to już wgl słabne co dziwne na powietrzu
Mi sie od 11 tyg nic nie chce i to mnie przeraża. Szczegolnie sprzatac. Dzisiaj zrobilam bigos z mlodej kapusty tak mi sie chciało. Najadlam sie i nie mam juz na nic sily a muszę odkurzyc . u mnie burza jest.
 
Elkerka nowy dzień niech forum żyje swoim życiem [emoji6] ale mniej wiecej chodzilo o to co podsumowalas bo ja nie mam siły wracać do tego i sie stresowac na nowo , dla mnie to samo nie jest koniec, mimo ze lekarz tak sobie może powiedzieć i nazwac jestem uparciuch , bo na zwykłym nie sprawdzają nie mierzą dokladnie wszystkich narządów wewnętrznych zoladka mozgu komor serca i reszty np . mierzą podstawowe rzeczy i wyrokują mówiąc ze zrobili to samo badanie a nawet nie mają zezwolenia aby takie badanie robić i nie dostają kary bezpodstawnie tylko za to,ze badają ,bo robią w zaciszu gabinetu, no tak jest zdania nie zmienię , naczytalam się juz dawno w związku właśnie z wykonywaniem "tego samego" i gdybym uważała ze jedno od drugiego nie odbiega nie szukalabym kogoś z certyfikatem tylko poszła do swojego i tyle a mimo zaufania i wiedzy jednak tak nie zrobiłam idę dopiero na wizytę . W razie nie daj Bóg czegoś wole mieć kartke pieczątkę zE robił mi ktoś kto ma kwalifikacje a nie ktoś kto być może się bardzo myli taki przykład tez na forum byl .
Ale już niejednokrotnie pisałam każdy idzie do kogo chce , czy nie idzie wcale nie interesuje mnie to mam tylko swoje zdanie w kwesti wykonywania badam więc niepotrzebnie mi ktoś chce wcisnąć cos innego bo ja się przekonać nie dam hehe .
Pisalam sto razy ze juz mi sie na ten temat gadac bo to nie ma dalszego sensu [emoji4] co do humorkow tak jak mowilam sama na forum nie jestem i sama do siebie nie pisze kazdy swoje 5gr wsadzil .
I jak ktos znowu poryszy ten temat to ja nie bede reagowac bo serio zbedne . Nie ma co walkowac niech kazda mysli swoje i robi swoje to co uwaza za sluszne i tyle [emoji4]

Miłego dnia i kciuki za wizytujace [emoji4]
Oddech dziewczyny słońce wychodzi i trzeba mieć dobry humor ...

Odnośnie tych pojawiających się na nogach zylakow zylek ktos coś ?
Moze te żylki są od ciężaru ciala ? Może dużo chodzisz ? Ja też zauważyłam u siebie tak zwane pajączki [emoji848]
 
Witam wszystkie mamusie ja juz po badaniach prenatalnych z usg wszystko super dzidziuś 6.2 cm od główki do pupy wiec pan doktor sie śmiał ze kawal człowieka teraz za dwa tygodnie wyniki z krwi.Dzidzius niestety tak sie wiercil i fikal koziolki ze nie pokazal co ma między nozkamiale i tak poszłam po badaniach do sklepu i kupilam 5 bodziakow...nie moglam sie powstrzymać
 
Witam wszystkie mamusie ja juz po badaniach prenatalnych z usg wszystko super dzidziuś 6.2 cm od główki do pupy wiec pan doktor sie śmiał ze kawal człowieka teraz za dwa tygodnie wyniki z krwi.Dzidzius niestety tak sie wiercil i fikal koziolki ze nie pokazal co ma między nozkamiale i tak poszłam po badaniach do sklepu i kupilam 5 bodziakow...nie moglam sie powstrzymać
Super gratuluje a ktory tydz jestes?
 
reklama
Do góry