reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja mam to szczescie ze moja gin ma ten certyfikat i u niej robie przy okazji wizyty ;-) koszt spory ale glowa spokojniejsza
A jak [emoji4] Ja akurat mam jedne w cenie wizyty drugie albo beda za free albo 250 /300 zł wszystko jedno . Też u lekarzy z certyfikatem
Swoje wiem a reszta niech robi jak chce nie bede sie przekonywać ale wskazań miec nie trzeba ewentualne wskazania trzeba miec żeby nie płacić
 
reklama
Aby dostać skierowanie na NFZ trzeba spełniać pewne kryteria, albo można wykonać badania na swój koszt. Każdy robi jak chce to nie jest mus;)
 
Powiem Ci ze ja chcialabym zresetowac glowe i nie miec tej wiedzy ktora mam [emoji14] w I ciazy nie wiedzialam co to pappa, beta, jakies luteiny i duphastony.. dowiadywalam sie ogolnikowo na biezaco i bylo ok a teraz tyle wiedzy ze sie styki w glowie przepalają xD tak samo to poronienie.. nie zdawalam sobie sprawy ze to tak czesto sie zdarza.
To sobie wyobraź ile ja mam już w głowie po 4 stratach głowa paruje ... z lekarzem co jest w czolowce gadam jak z kolegą bo wie ze kumam wszystko co mowi do mnie .
Gdybym nie miała wiedzy ani samozaparcia ani konkretnego specjalisty byłabym w czarnej dupie a nie w ciąży... tylko wiedza przytłacza... A jak chcesz komuś pomóc to juz wgl bo dla mnie takie branie dupka czy badania podstawowe to pryszcz ...
Kiedyś jak Bóg da i urodze pokaże pokażę Wam link do mojej historii i leczenia ale nie bede póki co nikogo straszyć co może czyhac za rogiem [emoji4]

Cieszmy sie ciąża [emoji4]
 
To sobie wyobraź ile ja mam już w głowie po 4 stratach głowa paruje ... z lekarzem co jest w czolowce gadam jak z kolegą bo wie ze kumam wszystko co mowi do mnie .
Gdybym nie miała wiedzy ani samozaparcia ani konkretnego specjalisty byłabym w czarnej dupie a nie w ciąży... tylko wiedza przytłacza... A jak chcesz komuś pomóc to juz wgl bo dla mnie takie branie dupka czy badania podstawowe to pryszcz ...
Kiedyś jak Bóg da i urodze pokaże pokażę Wam link do mojej historii i leczenia ale nie bede póki co nikogo straszyć co może czyhac za rogiem [emoji4]

Cieszmy sie ciąża [emoji4]
Tym razem wszystko juz bedzie dobrze ;-) tego Ci zycze!!!:*
 
Dziewczyny, od kilku dni nie jestem w stanie korzystać z forum. Spędzam w wątku dziesięć sekund i od razu zostaję przekierowana do strony z jakimś wirusem. Nawet ten post piszę w notatkach i zaraz go wkleję do wątku. To nie jest wina mojego iPada, bo żadna inna strona w mojej przeglądarce nie ma tego problemu, ja też niczego nie klikałam, bo wiem doskonale, z czym to się je. Musi być na forum jakiś wadliwy skrypt, którego nie blokuje mój iPad.

W razie czego nie martwcie się, nie odpadłam z grudniowych mam, po prostu mam problemy techniczne :)
 
reklama
Dziewczyny, od kilku dni nie jestem w stanie korzystać z forum. Spędzam w wątku dziesięć sekund i od razu zostaję przekierowana do strony z jakimś wirusem. Nawet ten post piszę w notatkach i zaraz go wkleję do wątku. To nie jest wina mojego iPada, bo żadna inna strona w mojej przeglądarce nie ma tego problemu, ja też niczego nie klikałam, bo wiem doskonale, z czym to się je. Musi być na forum jakiś wadliwy skrypt, którego nie blokuje mój iPad.

W razie czego nie martwcie się, nie odpadłam z grudniowych mam, po prostu mam problemy techniczne :)
Może spróbuj odinstalować aplikacje, i na nowo zainstaluj. Może jakiś antywirus.
 
Do góry