reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Wczesniej na wizycie tez była taka rozbieżność ? W sumie 1,5 tyg to sporo ale skoro lekarz mówi , że wszystko dobrze to widocznie tak jest :) który to tydzień u Ciebie ? masz zdj to popatrz na crl

@Me_eve witaj :)
 
reklama
A ja byłam dzis na wizycie. Ciąża młodsza o 1.5 tyg niż wskazuje OM.
Dzidzius urósł od ostatniej wizyty, ale już ze stresu nie pamiętam ile.
Serduszko bije.
W pon mam kolejna wizytę z badaniami.
Dziewczyny, czy mam się martwić? Możliwe jest, że dziecko nie rośnie, zatrzymało się a tętno jeszcze się utrzymuje?
Zeswiruje do pon.. marzę o tym żeby zobaczyć ze rośnie w swoim tempie, a nie tak jak napisałam.
A na poprzedniej wizycie tez dziecko bylo.mlodsze o 1.5 tyg? Bo to najwazniejsza informacja. Ja mam ciaze mlodsza wg usg o ponad tydzien, ale tak jest od samego poczatku ze wzgledu na pozna owulacje.
 
A ja byłam dzis na wizycie. Ciąża młodsza o 1.5 tyg niż wskazuje OM.
Dzidzius urósł od ostatniej wizyty, ale już ze stresu nie pamiętam ile.
Serduszko bije.
W pon mam kolejna wizytę z badaniami.
Dziewczyny, czy mam się martwić? Możliwe jest, że dziecko nie rośnie, zatrzymało się a tętno jeszcze się utrzymuje?
Zeswiruje do pon.. marzę o tym żeby zobaczyć ze rośnie w swoim tempie, a nie tak jak napisałam.

Ja też mam ciążę młodszą o tydzień. Tyle, że ja wiem na 100%, że zaszłam w ciążę jak było dawno po moich dniach płodnych, bo w czasie płodnych nie było nawet przytulania, a wtedy kiedy było to ciąża nie powinna się teoretycznie zdarzyć... ;)
 
Witajcie! Tak Was czytam dziewczyny i zaczynam się stresować, ze się na te prenatalne jeszcze nie umówiłam... mam wizytę jutro to będzie 10t4d i jak mój lekarz powie że jest ok to chciałam się umówić. Poprzednio w 10t4d zaczęłam ronic i jakoś nie umiem się umawiać teraz na jakieś badania na przód.
Kurde. Mam nadzieję, ze będą miejsca, żeby zrobić to prenatalne w terminie... :eek:
 
Cześć dziewczyny nic się nie odzywam ale czytam Was na bieżąco. Cały czas byłam spokojna ale za tydzień mam badania prenatalne i nagle czas zwolnil i strasznie się boję czy wszystko będzie ok. Dodatkowo w 7 tyg wyszlo mi hashimoto nagle mimo że miałam badania kontrolne w grudniu i wszystko było w normie. Biorę tabletki i próbuje o tym nie myśleć ale dzisiaj u mnie katastrofa. Taki strach. Ostatnio na tym właśnie badaniu dowiedziałam się że dziecko przestało się rozwijać w 9 tyg. Teraz jakby brzuch mam twardszy na dole Ale nie wiem czy to moja wyobraznia czy faktycznie tak jest. Cieszę sie ze mogę wam napisać o moich obawach. Nie chce stresować męża swoimi myslami. Chciałabym żeby już minął ten tydzień. Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrówka
Musisz się uspokoić , bo tak jak mówią że strach ci nie pomoże a bardziej może zaszkodzić , będzie wszystko dobrze napewno . [emoji4]
 
Jejku jak teraz zaczęłam się stresować wizyta dzisiejsza to nie wiem , zaraz zwariuje [emoji29][emoji29]
 
reklama
Witajcie! Tak Was czytam dziewczyny i zaczynam się stresować, ze się na te prenatalne jeszcze nie umówiłam... mam wizytę jutro to będzie 10t4d i jak mój lekarz powie że jest ok to chciałam się umówić. Poprzednio w 10t4d zaczęłam ronic i jakoś nie umiem się umawiać teraz na jakieś badania na przód.
Kurde. Mam nadzieję, ze będą miejsca, żeby zrobić to prenatalne w terminie... :eek:

Ja tez jeszcze sie nie zapisalam bo jutronide na wizyte i dostane skierowanie :)

Jejku jak teraz zaczęłam się stresować wizyta dzisiejsza to nie wiem , zaraz zwariuje [emoji29][emoji29]

Ja mam jutro a juz sie strasznie stresuje :/
 
Do góry