reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja na przelomie 8/9 tygodnia, czyli podobnie jak Ty teraz jestes mialam najgorsze mdlosci. Poczytalam i znalazlam informacje, ze wtedy stezenie bety jest najwyzsze, dlatego mdlosci sa najgorsze.

Juz wczoraj (tfu tfu...) jakby nastapila poprawa. Ale moze jest tez zwiazana z tym ze praktycznie leze i niewiele robie, w przeciwienstwie do zeszlego tygodnia, sama nie wiem. W kazdym razie czuje, ze odpoczynek mi zdecydowanie sluzy.

Ktora dzis ma wizyte?????
Ja mam u tego prywatnego, który mam nadzieję już nie do końca poprowadzi - bo inaczej oszaleję...
 
reklama
Zawsze, ja wgl muszę być wyszykowana bo nie lubię inaczej [emoji6]

A mi jakby mdłości zmalaly za to :/
Ja teeez, nie przezylabym zarosnieta haha :D
A tak apropo zarastania, raz mialam sytuacje w spa, ktorej nie zapomne fo koncs zycia. Mianowicie na 18 urodziny dostalam bon podarunkowy do spa, wiadomo zabiegi na twarz itd oraz miedzy innymi masaz, ktorego nazwy nie pamietam. Ja mloda, niedoswiadczona poszlam na te zabiegi i okazalo sie, ze ten masaz jest na cale cialo. Czyli nie tyllko plecy, ale i nogi... Ktorych nie ogoliłam. Boze. Jak ta kosmetyczka mnie masowala po tych nogach, czulam jak zalewam sie czerwirnią na twarzy i myslalam tylko o moich chaszczach na nogach, nie mogąc skupic sie na masazu, modlilam sie zeby juz sie skonczyl :D
 
U mnie niestety nadal wymioty i mdłości na maksa... Dziś byłam na badaniach i do około 10:30 nie mogłam nic zjeść, bo taka była w labo kolejka. Jak wyszłam to zjadłam grahamkę i popiłam półlitrowym jogurtem (z łapczywości i głodu, go po prostu pochłonęłam) i teraz umieram... Czuję że zaraz zwymiotuję a jestem w pracy... masakra
 
U mnie niestety nadal wymioty i mdłości na maksa... Dziś byłam na badaniach i do około 10:30 nie mogłam nic zjeść, bo taka była w labo kolejka. Jak wyszłam to zjadłam grahamkę i popiłam półlitrowym jogurtem (z łapczywości i głodu, go po prostu pochłonęłam) i teraz umieram... Czuję że zaraz zwymiotuję a jestem w pracy... masakra
Ja ze wzgledu na brany euthyrox musze rano po wzieciu tabletki byc conajmniej 30 min bez jedzenia. I dzisiaj wzielam tabletke i tak wybralam sie na zakupy bez sniadania. Wzielam tylko gume do zucia. Mysialam, ze zjade w Biedrze, tak mi niedobrze bylo z glodu, a guma jeszcze to spotegowala :/
 
Witam wszystkie mamusie...po wczorajszej wizycie u pana doktora moje samopoczucie dzisiaj super uspokoil zbadal zrobil usg i wszystko ok....teraz tylko stresik do poniedziałku do usg genetycznego i testu pappa....a co do objawów to wszystko minęło tylko piersi nadal bola najbardziej w nocy jak je ze stanika uwolnie zastanawiam sie czy nie spac w tym staniku
 
@motylkowelove wiem co czujesz, obstawiam ze do wieczora wroca:D tydzien leci mi szybko ale pol dnia bez mdlosci ciagnie sie ze nie wiem:) ja ranek tez niby bez ale zjadlam sniadanie i prawie zwrocilam i dzien od razu lepszy:D miewałam tak ze pol dnia nic a wieczorem wracaly:) ja wiem ze dziewczyny by chcialy nie miec ale na tym etapie to uspokaja niektore z nas:) @Dagaa11 a Twoje genetyczne kiedy? Tez pewnie objawy zaraz wroca, chociaz maja prawo juz odpuszczac ale to za wczesnie dla mojej psychiki:D niexh do genetycznych trzymaja i pozwola wyczekac tego 2 trymestru:)
Edit. Czyli juz wrocily objawy:D ja tak co drugi dzien mam tak ze budze sie na siku o 6 i nie moge zasnac bo mdli i ssie z glodu..i trza zjesc gruszke czy cus:)
 
To samo mam z tabletkami na tarczyce rano ;p jem i ide spac dalej żeby w razie coś nie zwrócić ich ;p
Ja mam mdłości jak czuje głód głownie :) dalej mi jest jakieś jakby niedobrze , ale nie naciąga mnie jak wczesniej ... przynajmniej na razie ;p
Dzisiaj chyba prześpię cały dzień , no nie mogę tej pogody ... nic mi się nie chce
 
reklama
Ja na przelomie 8/9 tygodnia, czyli podobnie jak Ty teraz jestes mialam najgorsze mdlosci. Poczytalam i znalazlam informacje, ze wtedy stezenie bety jest najwyzsze, dlatego mdlosci sa najgorsze.

Juz wczoraj (tfu tfu...) jakby nastapila poprawa. Ale moze jest tez zwiazana z tym ze praktycznie leze i niewiele robie, w przeciwienstwie do zeszlego tygodnia, sama nie wiem. W kazdym razie czuje, ze odpoczynek mi zdecydowanie sluzy.

Ktora dzis ma wizyte?????

Wlasnie czekam do 12 tyg :) mi mdlosci wzrastaja po jedzeniu i zwlaszcza wieczorem po 20 mam najwieksze, mysle ze po jutrzejszej wizycie sie uspokoje.

Ja tez sie gole na kazda wizyte, tylko niestety jak gole nogi to strasznie mnie pieka i mam pelno czerwonych krostek :( przed ciaza tak nie mialam i nie wiem dlaczego mi sie tak robi.

Dzis jeszcze musze z moja 4 latka do dentysty bo ja zab boli :/ kolejny stres eh.
 
Do góry