reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja nóg nie cierpię golić :/ wysusza się skóra ... teraz po goleniu używam oliwki bambino żeby nawilzyć , wczesniej neutrogeną smarowałam ale odstawiłam ją ;p brzuszek i piersi smaruję mustellą , bo pieknie pachnie i można od początku ciąży :)
 
reklama
Ja nóg nie cierpię golić :/ wysusza się skóra ... teraz po goleniu używam oliwki bambino żeby nawilzyć , wczesniej neutrogeną smarowałam ale odstawiłam ją ;p brzuszek i piersi smaruję mustellą , bo pieknie pachnie i można od początku ciąży :)

No wlasnie nie wiem po co wogole te wlosy rosna w tych miejscach :D
 
@motylkowelove wiem co czujesz, obstawiam ze do wieczora wroca:D tydzien leci mi szybko ale pol dnia bez mdlosci ciagnie sie ze nie wiem:) ja ranek tez niby bez ale zjadlam sniadanie i prawie zwrocilam i dzien od razu lepszy:D miewałam tak ze pol dnia nic a wieczorem wracaly:) ja wiem ze dziewczyny by chcialy nie miec ale na tym etapie to uspokaja niektore z nas:) @Dagaa11 a Twoje genetyczne kiedy? Tez pewnie objawy zaraz wroca, chociaz maja prawo juz odpuszczac ale to za wczesnie dla mojej psychiki:D niexh do genetycznych trzymaja i pozwola wyczekac tego 2 trymestru:)
Edit. Czyli juz wrocily objawy:D ja tak co drugi dzien mam tak ze budze sie na siku o 6 i nie moge zasnac bo mdli i ssie z glodu..i trza zjesc gruszke czy cus:)
Ja mam dopiero 4.06 to bedzie 12+4, wiec jeszcze ponad 3 tygodnie czekania ahhh.. :)
 
Cześć
Ja dziś w pracy kosmos, wczoraj się dowiedziałam że mam robić coś innego a dziś ze już nie i mam wracac do poprzedniego. Juz mam dość, gdyby nie ta umowa poszłabym już teraz na zwolnienie.

Mnie się mdłości troszkę uspokoily ale za to mam straszną zgagę, co zjem to potem cierpię, muszę sobie kupić alugastrin.

Wizytę mam w piątek ale pewnie nic się nie dowiem, badań nie zrobiłam i du.a. jutro kończę antybiotyk więc pewnie jeszcze odczekać że 3 dni i wtedy robić badania ale to już wezmę skierowanie od nowego lekarza do którego idę w poniedziałek.

Wogole nie wiem czy też tak macie ale chyba przez to że się wszystko przesuwa mam ciągle głównie popołudniu spięty brzuch i góry i ciągle napinanie, zaczęłam od wczoraj łykać magnez ale chyba jeszcze za wcześnie na efekty.
 
Mi to zaczyna odbijać jakoś ani kłuć nie mam ani bólu podbrzusza , tam nigdy specjalnie nie czułam ale teraz to już wgl ... jak ja wytrzymam do piątku przyszłego :<
 
Cześć dziewczyny nic się nie odzywam ale czytam Was na bieżąco. Cały czas byłam spokojna ale za tydzień mam badania prenatalne i nagle czas zwolnil i strasznie się boję czy wszystko będzie ok. Dodatkowo w 7 tyg wyszlo mi hashimoto nagle mimo że miałam badania kontrolne w grudniu i wszystko było w normie. Biorę tabletki i próbuje o tym nie myśleć ale dzisiaj u mnie katastrofa. Taki strach. Ostatnio na tym właśnie badaniu dowiedziałam się że dziecko przestało się rozwijać w 9 tyg. Teraz jakby brzuch mam twardszy na dole Ale nie wiem czy to moja wyobraznia czy faktycznie tak jest. Cieszę sie ze mogę wam napisać o moich obawach. Nie chce stresować męża swoimi myslami. Chciałabym żeby już minął ten tydzień. Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrówka
 
reklama
A ja byłam dzis na wizycie. Ciąża młodsza o 1.5 tyg niż wskazuje OM.
Dzidzius urósł od ostatniej wizyty, ale już ze stresu nie pamiętam ile.
Serduszko bije.
W pon mam kolejna wizytę z badaniami.
Dziewczyny, czy mam się martwić? Możliwe jest, że dziecko nie rośnie, zatrzymało się a tętno jeszcze się utrzymuje?
Zeswiruje do pon.. marzę o tym żeby zobaczyć ze rośnie w swoim tempie, a nie tak jak napisałam.
 
Do góry