reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja mdlosci tez mam przewaznie najwieksze wieczorem, co najdziwniejsze to ani raz nie wymiotowalam w tej ciazy :)
Ja dopiero co wrocilam z komuni i boli mnie z lewej strony brzuch nie wiem czy nie nerka :/
 
reklama
Dziewczyny martwi mnie jedna rzecz, czy któraś z Was ma takie uczucie hmmm "szerszego wejścia do pochwy"? Nie wiem czy ciało mi się przygotowuje na długą ciążę czy jaką cholera....
 
Ufff juz myślałam ze to cos nie tak ze wszystkie maja już a ja nie
A ja tez jeszcze nie robilam, ide robic dzisiaj!
Potem na wizyte w najbliższy czwartek do lekarza, ktoru chce, zeby mnie kroil w grudniu :) chyba ze wyniki nie przyjda, to przełoże..
I zadzwonię dzis do innego, u ktorego robie genetyczne i poproszę go o wyznaczenie terminu badania.

Dziewczyny nienawidzę pobierania krwi, mam problemy z zylami :( :( :(
 
Ja o poronieniach nic nie wiem , naszczesci4 tego nie doswiadczylam, ale współczuję wam bardzo i trzymam kciuki za was żeby szybko wam się udało zajść w ciążę [emoji4] , ja też nie cierpię pobierania krwi ale nawet było tak źle jak się bałam co dziś na obiad macie ? Bo nie mam pomysłu a zjadłabym coś dobrego [emoji848]
 
Ja o poronieniach nic nie wiem , naszczesci4 tego nie doswiadczylam, ale współczuję wam bardzo i trzymam kciuki za was żeby szybko wam się udało zajść w ciążę [emoji4] , ja też nie cierpię pobierania krwi ale nawet było tak źle jak się bałam co dziś na obiad macie ? Bo nie mam pomysłu a zjadłabym coś dobrego [emoji848]
Ogórkowa :) Jak robiłam to wyżarłam pół słoika i wypiłam wodę jeszcze ;)
 
Ooo ogórkowa to jest to [emoji3] dzięki dziewczyno właśnie aż mi się w ustach słodko zrobiło na samą myśl[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dzień dobry [emoji5]
Sie tak zdenerwowalam ze az mnie boli szyjka i brzuch. Oczywiście z malej wymiany zdan z mezem zrobila sie awantura. Troche glos podnioslam bo mnie zdenerwowal. Odwolalam klientki z rana i leżę. Pojde po południu. O ile sie uspokoje. Moze to ja za duzo wymagam. Zarabiam dwa razy tyle co on i jeszcze w domu wszystko robie sama, glupota taka ale nie mam juz sił. Mowie mu ze ja teraz powinnam myslec o sobie i dziecku a nie po kazdym jak służąca sprzątać i ze nie musze w tym wypadku pracowac. To on ze tez nie musi.....ehhhhh to nie jest zly człowiek ale jego matka za wychowanie go powinna dostac dożywocie. Musialam Sie wygadac bo tak naprawde nie mam komu
 
reklama
Dzień dobry [emoji5]
Sie tak zdenerwowalam ze az mnie boli szyjka i brzuch. Oczywiście z malej wymiany zdan z mezem zrobila sie awantura. Troche glos podnioslam bo mnie zdenerwowal. Odwolalam klientki z rana i leżę. Pojde po południu. O ile sie uspokoje. Moze to ja za duzo wymagam. Zarabiam dwa razy tyle co on i jeszcze w domu wszystko robie sama, glupota taka ale nie mam juz sił. Mowie mu ze ja teraz powinnam myslec o sobie i dziecku a nie po kazdym jak służąca sprzątać i ze nie musze w tym wypadku pracowac. To on ze tez nie musi.....ehhhhh to nie jest zly człowiek ale jego matka za wychowanie go powinna dostac dożywocie. Musialam Sie wygadac bo tak naprawde nie mam komu
Oni czasem tak mają że powiedzą, a potem myślą. Masz całkowitą rację. Powinien Cię wspierać i pomagać. Porozmawiaj z Nim na spokojnie :)
 
Do góry