reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny, zaczynam się stresować powoli, a taka byłam spokojna i wyluzowana...
Jutro rano muszę się stawić w szpitalu i tak naprawdę nie wiem, co mnie tam czeka. Czy będę miała w ogóle zabieg... Jeżeli tak, to jak szybko leki zaczną na mnie działać... A co jak nie będą działać? Jak się potoczy zabieg i jak go zniosę... Jak się będę czuła po tym. Jakie będą rokowania na dalsze starania.
 
reklama
@porcelana ja miałam 3 zabiegi. Zabieg wykonywany jest w lekkiej narkozie i zupełnie się go nie pamięta. Nigdy nie miałam po nim powikłań. I wychodziłam do domu jeszcze tego samego dnia. Po ostatnim zabiegu miałam 3 tyg zwolnienia.
 
Ja tez zniklam ostatnio na 2 tygodnie z tego samego powodu. Czemu neurolog?
Mialam wczesniej przeboje.. nerwy, stres tracilam przytomnosc.. zlamalam nos.... rozwalilam potylice.. teraz wrocily mi nerwy.. przez bylego juz szefa... i strasznie boli glowa.. dwa razy zrobilo mi sie calkowicie slabo.. i wola dmuchac na zimne..
 
Dziewczyny, zaczynam się stresować powoli, a taka byłam spokojna i wyluzowana...
Jutro rano muszę się stawić w szpitalu i tak naprawdę nie wiem, co mnie tam czeka. Czy będę miała w ogóle zabieg... Jeżeli tak, to jak szybko leki zaczną na mnie działać... A co jak nie będą działać? Jak się potoczy zabieg i jak go zniosę... Jak się będę czuła po tym. Jakie będą rokowania na dalsze starania.
Ja się nie zgodziłam na zabieg. Lekarz mnie uprzedził, że sama będę się oczyszczać dłużej, ale powiedziałam mu, ze zdaję sobie z tego sprawę i że wolę bez ingerencji. Poinformował mnie jeszcze tylko, że jakby się coś działo to natychmiast do szpitala i tyle.
Później można szybciej zacząć starania.
Zobaczysz co powiedzą po badaniu.
Dla mnie pobyt w szpitalu, jeszcze z takiego powodu, to byłby dodatkowy dół.
Wolałam dojść do siebie w domu.
 
Czesc
Dziewczyny jestemw 10 tc ale mdlosci mnie dzisiaj trzymaja i to na sam wieczor calymi dniami jest ok. I w dodatku jak sie zapomne i przekrece sie albo wstane usiade gwaltownie boli mnie brzuch taki maly skurcz mnie lapie. [emoji52]
 
Ja się nie zgodziłam na zabieg. Lekarz mnie uprzedził, że sama będę się oczyszczać dłużej, ale powiedziałam mu, ze zdaję sobie z tego sprawę i że wolę bez ingerencji. Poinformował mnie jeszcze tylko, że jakby się coś działo to natychmiast do szpitala i tyle.
Później można szybciej zacząć starania.
Zobaczysz co powiedzą po badaniu.
Dla mnie pobyt w szpitalu, jeszcze z takiego powodu, to byłby dodatkowy dół.
Wolałam dojść do siebie w domu.
Ja już chyba nie mogę czekać... Jutro zaczynam teoretycznie 11 tydzień, a ciąża zatrzymała się na 6. Krwawię od wczoraj wieczorem, więc liczę, że to już dużo ułatwi sytuację.
 
Ja zrobiłam naleśniki z serem
, malinami i jagodami zagryzlam frytkami i pępkam. Nawet calego nalesnika nie zjadlam. Hehehe

Chyba tylko jeszcze ja nie zrobilam badan z krwi. Nic kompletnie. Jak bylam w 9 tygodniu na wizycie, w sumie to tydzień temu prawie to mowil mi Pan doktor ze mam przyjsc za dwa tygodnie to wtedy mi da skierowanie na badania.
 
reklama
Do góry