reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja teraz elif ogladam. Generalnie glupie to i przewidywalne ale sie wkrecilam xD
Sezon na miłość mega <3 ale tylko 1 sezon byl ;-( Wspaniake stulecie tez ogladalam xD i sekrety ojca.. , rozdarte serca.. chwile meandry uczuc ogladalam, całe - nadzieja i miłość, z 10 odcinków Ezel, całe "Grzech Fatmagül" nie wiem czy to wszystko?

Przebije ktos?:p

Ogolnie w Turcji zakochana jestem <3
Tez elif ogladam ale to takie glupie .najdurniejszy jaki ogladalam
 
reklama
Ja teraz elif ogladam. Generalnie glupie to i przewidywalne ale sie wkrecilam xD
Sezon na miłość mega <3 ale tylko 1 sezon byl ;-( Wspaniake stulecie tez ogladalam xD i sekrety ojca.. , rozdarte serca.. chwile meandry uczuc ogladalam, całe - nadzieja i miłość, z 10 odcinków Ezel, całe "Grzech Fatmagül" nie wiem czy to wszystko?

Przebije ktos?:p

Ogolnie w Turcji zakochana jestem <3
Ja też[emoji7] moim marzeniem jest wycieczka do Istambułu. Mąż mówi ze sie do Nich nadaje bo tez tak wygladam jak "Ciapolka" [emoji23][emoji23][emoji23]

Teraz o 17 leci ma TVP 2 Czarna Perła, nowy , po Meandrach, gra tam ten co gral Igita w Tylko z Tobą [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. Dzisiaj ogladalam a to już 5 odcinek.



Zrobilam lody jagodowe i malinowe, zjadlam na ochlode bo jakos gorąco mi [emoji23] wcześniej to co bym nie ubrala to bylo mi zimno a teraz dwa serca dwa krwiobiegi to i grzeje jak kaloryfer
 
Mnie też ratuje netflix i hbo go [emoji4]
Nie mam w domu normalnej telewizji, bo ja nie umiem ogladac glupot, dla mnie musi byc porzadna historia, dobrzy aktorzy i dobre zdjecia.
Martwie sie tylko, ze wszystko mi sie uda obejrzec przez nadchodzace miesiace [emoji12]

Na cale szczescie zaleglosci ksiazkowych tez mam sporo. Moze wreszcie uda mi sie pokonac Ulissesa, takie mam marzenie ciazowe [emoji5]
Chyba to wszystko to glupota trochę[emoji23][emoji23] ale jak to Kobiety, zazwyczaj romantyczki , aby się coś działo. Moj maz mówi ze takie intrygi to tylko baby są w stanie wymyśleć[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja oglądam chirurgów, generalnie lubię seriale typu dr house, Rizzoli i Isles itd :)
Ne lubię tureckich filmów, pracowałam przez rok z turkami, mam dość tureckich dramatów na resztę życia :D
 
Ja też[emoji7] moim marzeniem jest wycieczka do Istambułu. Mąż mówi ze sie do Nich nadaje bo tez tak wygladam jak "Ciapolka" [emoji23][emoji23][emoji23]

Teraz o 17 leci ma TVP 2 Czarna Perła, nowy , po Meandrach, gra tam ten co gral Igita w Tylko z Tobą [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. Dzisiaj ogladalam a to już 5 odcinek.



Zrobilam lody jagodowe i malinowe, zjadlam na ochlode bo jakos gorąco mi [emoji23] wcześniej to co bym nie ubrala to bylo mi zimno a teraz dwa serca dwa krwiobiegi to i grzeje jak kaloryfer
Byłam w Istambule! Wygralam wycieczke w pracy i od tego wyjazdu sie zakochalam <3 bylam juz poza tym 4 razy tyle ze w typowo turystycznym miejscu :p

No i ja tez taka sniada i mąż mowi ze zlewam sie z tlumem xD ze pasuje tam
 
Ja też[emoji7] moim marzeniem jest wycieczka do Istambułu. Mąż mówi ze sie do Nich nadaje bo tez tak wygladam jak "Ciapolka" [emoji23][emoji23][emoji23]

Teraz o 17 leci ma TVP 2 Czarna Perła, nowy , po Meandrach, gra tam ten co gral Igita w Tylko z Tobą [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. Dzisiaj ogladalam a to już 5 odcinek.



Zrobilam lody jagodowe i malinowe, zjadlam na ochlode bo jakos gorąco mi [emoji23] wcześniej to co bym nie ubrala to bylo mi zimno a teraz dwa serca dwa krwiobiegi to i grzeje jak kaloryfer
Wlasnie ogladam .nagrywam sobie hehe
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży obejrzałam wszystkie sezony Gry o tron , niezbyt na ten czas film ale mnie wkręcił bardzo.
Urodziłam i już nie miałam kiedy kontynuowac, a chyba teraz dwa sezony w plecy jestem.
Coś czuję że nadrobię jak pójdę na l4 [emoji1]
 
Do góry