reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Może przez późna owu nie było jeszcze zarodka, beta rośnie więc pewnie wszystko jest ok.

Pozostałym gratuluję wizyt
Przy becie 10000 podobno już bicie serca widać, u mnie bobas był widoczny już w 5tc. Na kolejnej wizycie na pewno już zobaczysz fasolke, może owulacja rzeczywiście sporo przesunięta :)
 
reklama
Przy becie 10000 podobno już bicie serca widać, u mnie bobas był widoczny już w 5tc. Na kolejnej wizycie na pewno już zobaczysz fasolke, może owulacja rzeczywiście sporo przesunięta :)
Niby tak zazwyczaj jest, a ja jestem przykladem ze sa ogromne odstepstwa od tych norm i dzidzi sie prawidlowo rozwija ;)

Nie ma sie stresowac na zapas. Ja robilam usg w odstepie 2 dni. Te dni gdy czekałam na powtorke mialam wyjete z zycia, czarna rozpacz i zero nadziei. A mialam wtedy duzo duzo.wyzsza bete.
 
Dziewczyny jestem po kolejnej wizycie. Po krwiaku nie ma prawie śladu. Martwi mnie jednej co inne. Według moich wyliczeń jest to tydzień 6+1 dzisiaj, ale nie było widać jeszcze zarodka.
Widać jedynie ciałko żółte.
Owulacje prawdopodobnie miałam nieco później (2-3 dni).
Zaczynam się stresować czy wszystko jest w porządku.
W środę beta 5485, a dzisiaj 9882.
Spokojnie miałam to samo. Lekarka na wizycie sprawdza i nic nie mówi więc już się boję że coś nie tak. Po czym powiedziała że to wczesna ciąża i musi sprawdzić na dokładniejszym sprzęcie no i tam już był zarodek i serduszko biło. Więc dużo zależy od sprzętu. To była moja jedyna wizyta więc już nie mogę się doczekać tej wtorkowej to już będzie 12 tc:)
 
Jeśli widać ciałko żółte to kwestia dni nim pojawi się zarodek. Dlatego lepiej na usg wybrać się później, by nie stresować się pustym jajem itp. Powtórz usg na 7 dni, wtedy powinno już być wszystko jak na dłoni.
 
Gratuluje udanych wizyt :) ja odebralam wyniki i sa idealne az jestem w szoku bo nawet glukoza jest w nizszym poziomie wiec moge sie obzerac haha :)
 
Ja rano turecki serial ogladam i ryczalam dzisiaj bo jedna bohaterka wpala pod auto a byla w ciazy i poronila [emoji29][emoji22][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]az do meza pisalam to zabronil oglądać[emoji23][emoji23][emoji23]
Hah jaki serial ogladasz?:p
 
reklama
Do góry