reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No to tak na spokojnie cześć I czołem :)
Ja się zmusiłam, żeby dotrzeć dzisiaj do pracy i jestem nie dk zycia. Mdlosci niemiłosierne. Głodna I nieglodna na raz. Do lodówki w domu za daleko, a lunch który sobie zabrałam z domu jakoś mi nie podchodzi :( ogólnie ledwie siedze, tak mi się chce spać że to jakaś magia.... A zostało mi jeszcze 4h pracy :(
:) mam to samo wczoraj w pracy na chwilę zamknęłam oczy i mało brakowało a mocno zasnęłabym przy biurku :)
 
reklama
Ja bym brała ascofer. Jest zarejestrowany jako lek, a Szelazo albo Chela-Ferr to jednak suple.

Ile razy i w jakiej dawce dziennie to można ? bo dawka zalecana jest mega boje , że wysiądzie mi żołądek ;p a kupiłam sobie opakowanie , no i będę pokrzywę pić

Dzięki za pomoc :) akurat byłam odebrać wyniki i przy aptece więc potrzebowałam szybko :D
 
Hej dziewczyny, u nas pogoda jest ciężką dzisiaj bo jest mega duszo, zaczyna grzmiec , ja dzisiaj leniuchuje , odebralam małego , i teraz siedzimy na tarasie [emoji4] ja jutro jadę na badania już mi się słabo robi jak mysle o igle [emoji848]
 
Hej Mamusie. Dołączam do waszej grupy.
Jestem w 10 tygodniu ciąży.
Termin na 6 grudnia.
Jestem już mama 4 letniej córeczki Marysi, która przyszła na świat w trudnych okolicznosciach.
O drugą ciąże nie staraliśmy się długo w grudniu odstawiłam tabletki a w marcu zaszłam w ciąze.
Przez wzgląd na pierwszą ciąże gdzie jej przebieg był bezproblemowy, poza cukrzycą ciązową, oderwało mi się łożysko i dziecko urodziło się w cięzkiej zamartwicy.
Na szczeście dzis jest zdrową i cudowną dziewczynkom.
Jednak moje obawy co do tej ciąży są ogromne boje się kazdego innego samopoczucia.
W ciązy z córką czułam się wyśmienicie zadnych mdłosci wymiotów tylko spałam duzo a teraz mam mdłosci jestem ciągle zmeczona i ogólnie rozbita.
 
Hej Mamusie. Dołączam do waszej grupy.
Jestem w 10 tygodniu ciąży.
Termin na 6 grudnia.
Jestem już mama 4 letniej córeczki Marysi, która przyszła na świat w trudnych okolicznosciach.
O drugą ciąże nie staraliśmy się długo w grudniu odstawiłam tabletki a w marcu zaszłam w ciąze.
Przez wzgląd na pierwszą ciąże gdzie jej przebieg był bezproblemowy, poza cukrzycą ciązową, oderwało mi się łożysko i dziecko urodziło się w cięzkiej zamartwicy.
Na szczeście dzis jest zdrową i cudowną dziewczynkom.
Jednak moje obawy co do tej ciąży są ogromne boje się kazdego innego samopoczucia.
W ciązy z córką czułam się wyśmienicie zadnych mdłosci wymiotów tylko spałam duzo a teraz mam mdłosci jestem ciągle zmeczona i ogólnie rozbita.
Witaj, ja też się czuje teraz inaczej niż w pierwszej ciąży, nic mi nie dolegało , a teraz mam mdłości i wgl jakoś albo się czuje [emoji848]teraz musi się wszystko szczęśliwe skończyć , trzeba myśleć pozytywnie [emoji4]
 
no mój maż narzeka ze jestem nie do życia:p
Jestem technikiem farmaceutycznym wiec cały dzien w aptece na nogach i po całym dniu troszkę brzuch mnie pobolewa. Mam w planie popracowac do konca czerwca i isc na l4 ale zobaczymy co na to mój lekarz.
AAAAaaa i jestem z Wrocławia
 
Hej dziewczyny, u nas pogoda jest ciężką dzisiaj bo jest mega duszo, zaczyna grzmiec , ja dzisiaj leniuchuje , odebralam małego , i teraz siedzimy na tarasie [emoji4] ja jutro jadę na badania już mi się słabo robi jak mysle o igle [emoji848]


Ja tez jutro jade na badania, igly sie nie boje bardziej wynikow :) i najbardziej tego zelaza blleee no ale juz nic nie zmienie :)
 
reklama
ja w 1 ciązy dobrze się czułam i pracowałam w sumie do konca 7 miesiaca, ale teraz jak mam 4 latke w domu wiecej obowiazkow i do tego gorzej sie czuje to nie mam siły juz tak naprawde pracowac zawodowo, mam nadzieje ze lekarz to zrozumie
 
Do góry