reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
@Szymonowa matka znam trud codziennej odpowiedzialności w opiece nad schorowana starsza osoba. Sama w domu mam prawie 82 letnia babcie która ma Alzheimera. I potrzebna jest do.tego wielka cierpliwość. Moja babcia ma zakładane pampersy ponieważ zdarza się jej zapomniec albo po prostu nie zdazyc. Nie jest lekko Ale trzeba to przeżyć, ona kiedyś się mną zajmowała więc teraz ja się jej odwdzieczam tym samym. A u mnie już tylko 7 dni do wizyty:)
 
No to tak na spokojnie cześć I czołem :)
Ja się zmusiłam, żeby dotrzeć dzisiaj do pracy i jestem nie dk zycia. Mdlosci niemiłosierne. Głodna I nieglodna na raz. Do lodówki w domu za daleko, a lunch który sobie zabrałam z domu jakoś mi nie podchodzi :( ogólnie ledwie siedze, tak mi się chce spać że to jakaś magia.... A zostało mi jeszcze 4h pracy :(
 
Zastanawiam sie czy nosic przy sobie cala teczke z wynikami czy wystarczy tylko ksiazeczka ciazowa ewentualnie dopiac ostatnie uzg.
 
reklama
Do góry