reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
@Locja @porcelana kciuki ogromne za jutro:) posmialam sie troche czytajac dzis;) oczywiscie dystans to fajna sprawa no ale to przeciez wiadomo:) @urs nie to zeby cos, wiadomo forum grudniowek najlepsze ale nie masz przypadkiem terminu na listopad z takim om:D ? Ja mam dzis 9+1 i termin 10.12:)
Jeny ale bym chciala usg przez brzuch jak na filmach:) nigdy nie mialam:)

Wedlug OM mam termin na 27/11, ale według USG na grudzień [emoji4] Mam niedegularne cykle, więc wszystko się zgadza [emoji6]
 
U mnie wizyta dopiero 12.05. Usg miałam do tej pory tylko jedno ale widać było zarodek i serduszko biło (6tc). Też chyba będę tu najdalej bo to już 25% ciąży upłynęło.[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

U mnie też wizyta 12-ego i też jestem w 11 tygodniu [emoji16] Nie zdawałam sobie sprawy, że to już 1/4 ciazy za nami! Woooww! [emoji173]️
 
Tez mam ta aplikacje preglife [emoji4][emoji23] fajnie pokazuje i oposany kazdy tydzień.

Trzymam kciuki za wizytki dziewczyny. Pamietajcie ze trzeba byc dobrej mysli, ale rozumiem ze stres jest. Ja zawsze bylam bardzo zestresowana przed kazda wizyta, mimo ze wszystko ok. Ale bycie rodzicem to chyba największy stres w zyciu.
Wyspane??? Bo ja srednio [emoji53] ale dzisiaj mam malo pracy to mogę isc pozniej, ide cos wrzucic do żołądka bo mnie mdli z głodu
Milego dzionka [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Hej ja oczywiście koszmary związane z ciążą ..moja głowa szaleje i pewnie stąd takie sny ...ale pisałyscie że sny tłumaczy się odwrotnie więc tego się trzymajmy ;))pozdrawiam i trzymam kciuki za wizytujace .
 
reklama
Hej ja oczywiście koszmary związane z ciążą ..moja głowa szaleje i pewnie stąd takie sny ...ale pisałyscie że sny tłumaczy się odwrotnie więc tego się trzymajmy ;))pozdrawiam i trzymam kciuki za wizytujace .
Witajcie nie wiem co jest z tymi snami ale ja wlasnie obudzilam sie cala zaplakana. Nigdy mi sie tak nie zdarzylo . te koszmary mnie dobijają
 
Do góry