reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Trzymam mocno kciuki za ciebie i za siebie Ty już jutro się dowiesz a ja we wtorek dopiero ;( ale zleci...
My mieliśmy zaczynać budowę ale nie wiem czy z papierami się wyrobimy ...
Jeden dzień wytrzymasz dłużej. Mi te dwa tygodnie od ostatniej wizyty zleciały bardzo szybko. Obym miała jutro dobre wieści, to bym Cię na ten dzień też jakoś na duchu podniosła[emoji6] Bo jesteśmy chyba w podobnej sytuacji.
My już drugi rok z domem walczymy. Skarbonka pieniędzy jak jasna cholera. Ale z miesiąca na miesiąc jakoś idzie. Już nie mogę się doczekać kiedy się wprowadzimy, bo zamieszkaliśmy na czas budowy z przyszłymi teściami. Teściowa ma wykształcenie pedagogiczno-psychologiczne i zawód też w tym kierunku - kochana kobieta, ale na krótką metę, haha [emoji23] Nerwy mam na samą myśl jak się będzie w wychowywanie wnuka wpieprzać. Do tego pierwszego wnuka...
 
reklama
Ja też w tym miesiącu same wydatki mam komunię swojej chrzesniaczki dobrze że kasę na to odłożyłam wcześniej. Kupiłam nie dawno autko u muszę je ubezpieczyć więc czeka mnie nie mały wydatek:p
Ubezpieczenie samochodu w naszym kraju to jakas kpina niestety...
 
Jeden dzień wytrzymasz dłużej. Mi te dwa tygodnie od ostatniej wizyty zleciały bardzo szybko. Obym miała jutro dobre wieści, to bym Cię na ten dzień też jakoś na duchu podniosła[emoji6] Bo jesteśmy chyba w podobnej sytuacji.
My już drugi rok z domem walczymy. Skarbonka pieniędzy jak jasna cholera. Ale z miesiąca na miesiąc jakoś idzie. Już nie mogę się doczekać kiedy się wprowadzimy, bo zamieszkaliśmy na czas budowy z przyszłymi teściami. Teściowa ma wykształcenie pedagogiczno-psychologiczne i zawód też w tym kierunku - kochana kobieta, ale na krótką metę, haha [emoji23] Nerwy mam na samą myśl jak się będzie w wychowywanie wnuka wpieprzać. Do tego pierwszego wnuka...
Musi być kurcze no dobrze trzymajmy się tego ;) . Daj znać zaraz po wizycie ...No wiem że dom to skarbonka ale będzie własny na zawsze ...Też się nie mogę doczekać a nawet nie zaczęty ;) Najlepiej się mieszka samemu ...chodź ja mieszkam z babcią meza i tak mi czasem ciśnienie podnosi że masakra
 
U mnie to bedzie pierwsze ubezpieczenie A prawko mam od końca stycznia więc pewnie się przewroce jak mi składkę wylicza, A mój mąż prawko ma dopiero od miesiąca, więc my swiezaki. Za późno się wzięliśmy za nauke:D
 
reklama
Do góry