reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Idę dzisiaj tylko na USG ale bardzo się cieszę bo zobaczę mojego maluszka jak urósł :)

Trzymam kciuki :*
I za reszte wizytujacych tez trzynam kciuki :*

Hej ja oczywiście koszmary związane z ciążą ..moja głowa szaleje i pewnie stąd takie sny ...ale pisałyscie że sny tłumaczy się odwrotnie więc tego się trzymajmy ;))pozdrawiam i trzymam kciuki za wizytujace .

Ja tez miewam koszmary ostatnio... I w ogole bardzo dziwne sny. Dzisiaj obudzilam sie o 4 nad ranem, jak moj wstawal do pracy i juz mialan problem, zeby zasnac :/
 
Hej dziewczyny ja jutro pierwsza wizyta prawie 7 tydz ciąży obawiam sie ale mam nadzieję. Trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj :rofl:
 
Witam, dawno sie nie odzywalam, ale czytalam was na biezaco.
Witam wszystkie nowe mamy :) trzymam kciuki za wszystkie wizytujace.
Dzis u mnie 7+6, bol piersi przy dotyku sie utrzymuje, dodatkowo mdli mnie i to najbardziej wieczorami, apetytu szczegolnego nie mam ale cos jesc trzeba :) sny mam ale bardziej erotyczne :D haha ale ze spaniem i tak ciezko bo ciagle sie budze.
 
Ja mam tez dziwne sny. Książki mogłabym pisac. Wczoraj na placu zabaw widzialam koleŻankę z córeczka roczną, a malutka jest taka cudowna ze snily mi sie całą noc [emoji16][emoji23]
 
Mi niedobrze od rana, fatalnie zie czuje, do tego glowa boli. Biore kocyk i ide na ogrodek, moze swieze powietrze pomoze. A w razie czego krzaki blisko [emoji14]
 
Mi się śniło że darłam się jak głupia ale na kogo i za co to już nie wiem. Z najwcześniejszych om to chyba ja jestem ostatnią miałam 26.02. Trzymam kciuki za wasze wizyty
 
Ja mam non stop sny erootyczne. Ale to pewnie dlatego że odkąd wiemy o ciąży to nie było zadbych mizianek z mężem a to już miesiąc będzie xD
 
reklama
Do góry