reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Właśnie też się zastanawiam, bo jadę z mężem i synem a synuś bardzo chciałby dzidziola zobaczyć. Czy będzie już usg przez brzuch czy nie? To chyba od lekarza jednak zależy. Najwyżej poproszę to zawoła chłopaków.
 
reklama
O 12:30 wizyta. We wtorek tez idę na resztę badań i kasiora zniknie. W piątek lekarz i zostajemy w sobotę u przyjaciółki na komuni św. Więc z kasą masakra w tym miesiącu :mad:.
Jeśli chodzi o stres to troszkę jest, ale jakoś tak do tego podchodzę i sobie tłumacze, że co ten mój stres zmieni? Nic! Ty też postaraj się myśleć pozytywnie. Albo ja się nie denerwuje, bo ty się za mnie denerwujesz co :p?
Ja sie denerwuje za kazda z nas tutaj obecnych, takze Wy mozecie byc spokojne hahah [emoji14]
No u nas tez ciezki miesiac, auto nam sie popsulo :( u nas tak zawsze wazystko naraz [emoji14]
 
Jeny ale bym chciala usg przez brzuch jak na filmach:) nigdy nie mialam:)
W Anglii w prawidłowo przebiegającej ciąży robią USG tylko w 12 i 20 tygodniu, więc inaczej niż przez brzuch nie ma. Dzisiaj miałam prywatne USG i było wewnętrzne. Na stronie uprzedzali, w recepcji uprzedzali i pani w gabinecie długo opisywała co i jak, a mnie się nawet nie chciało tłumaczyć, że mi to zwisa i że miałam takie USG wielokrotnie :p Pewnie, przez brzuch wygodniej i milej, ale jeśli muszą zrobić wewnętrzne, żeby coś zobaczyć, to droga wolna.
 
Ja pracuje, bo pracuje u siebie, mam salon kosmetyczny. Chcę jak najdłużej pracować bo szkoda mi zostawiać moje klientki[emoji7] ale na siedząco wszystko robię, tylko z masazu zrezygnowalam.
Ja chciałam trzecie dziecko do trzydziestki. Termin mam na grudzien a koncze trzydziestke 21 listopada [emoji4][emoji23][emoji123]
 
reklama
Do góry